Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERMcFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

McFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

İptali ile bütün koleksiyonerleri üzen DC Direct serisinin geri dönüşü müjdelendi. Mcfarlane Toys ve DC lisans anlaşmalarını genişletti. Mcfarlane Toys, DC Direct adı altında heykeller ve büstlerin üretimini de üstlenirken şu an olan stoklarının da yönetimini ele aldı. Mcfarlane Toys’un  üretime 2022 yılında başlayacağı da açıklandı.

Black and White gibi özlediğimiz serilerin yanında DC Bombshells, DC Covergirls, DC Essentials, DC Gallery ve DC Artists Alley gibi seriler de geri dönecek.

Todd Mcfarlane’in Black and White tasarımlarıyla aralarında zaten sinerji olan iki markanın bu şekilde birleşmesi ve DC Direct’in geri dönüyor olması herkesi mutlu etti. Devamı ise 2022’yi beklemeye kaldı.

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -