Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHABERLERMcFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

McFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

İptali ile bütün koleksiyonerleri üzen DC Direct serisinin geri dönüşü müjdelendi. Mcfarlane Toys ve DC lisans anlaşmalarını genişletti. Mcfarlane Toys, DC Direct adı altında heykeller ve büstlerin üretimini de üstlenirken şu an olan stoklarının da yönetimini ele aldı. Mcfarlane Toys’un  üretime 2022 yılında başlayacağı da açıklandı.

Black and White gibi özlediğimiz serilerin yanında DC Bombshells, DC Covergirls, DC Essentials, DC Gallery ve DC Artists Alley gibi seriler de geri dönecek.

Todd Mcfarlane’in Black and White tasarımlarıyla aralarında zaten sinerji olan iki markanın bu şekilde birleşmesi ve DC Direct’in geri dönüyor olması herkesi mutlu etti. Devamı ise 2022’yi beklemeye kaldı.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -