Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMcFarlane Toys'dan Justice Leauge Snyder Cut Figürleri Geliyor!

McFarlane Toys’dan Justice Leauge Snyder Cut Figürleri Geliyor!

Bildiğiniz üzere hayranların tepkileri üzerine Justice League filmi, filmin başında ayrılmak zorunda kalan Zack Snyder tarafından yeniden çekildi. Bunun üzerine McFarlane Toys, 18 Mart 2021 tarihinde HBO Max platformunda yayınlanacak olan filmdeki karakterleri karşımıza çıkartacak.

Bu figürlerin arasında Batman, Batman Unmasked, Superman, Superman Black Suit, The Flash, Aquaman, Wonderwoman, Cyborg, Darkseid, Darkseid Armorless ve Steppenwolf karakterli mevcut.

Ancak Batman ve Darkseid’in alternatif görünümlerinin ayrı bir figür olarak mı çıkacağı, yoksa aynı paketin içerisinde mi geleceği şu an için belli değil. Şimdilik verilen bilgiler bu kadar. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -