Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMcFarlane Toys'dan Justice Leauge Snyder Cut Figürleri Geliyor!

McFarlane Toys’dan Justice Leauge Snyder Cut Figürleri Geliyor!

Bildiğiniz üzere hayranların tepkileri üzerine Justice League filmi, filmin başında ayrılmak zorunda kalan Zack Snyder tarafından yeniden çekildi. Bunun üzerine McFarlane Toys, 18 Mart 2021 tarihinde HBO Max platformunda yayınlanacak olan filmdeki karakterleri karşımıza çıkartacak.

Bu figürlerin arasında Batman, Batman Unmasked, Superman, Superman Black Suit, The Flash, Aquaman, Wonderwoman, Cyborg, Darkseid, Darkseid Armorless ve Steppenwolf karakterli mevcut.

Ancak Batman ve Darkseid’in alternatif görünümlerinin ayrı bir figür olarak mı çıkacağı, yoksa aynı paketin içerisinde mi geleceği şu an için belli değil. Şimdilik verilen bilgiler bu kadar. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -