Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMcFarlane: WoW Superman ve Static Schok Figürlerini Duyurdu!

McFarlane: WoW Superman ve Static Schok Figürlerini Duyurdu!

Merhabalar sevgili FSD ahalisi! McFarlane Toys, Dc Multiverse serisine iki yeni figür ekledi. Future State Worlds of War – Superman ve New 52 – Static Schok figürlerini duyuran McFarlane Toys, figürlerin ön siparişlerini de açtı.

Static Schok figürüyle birlikte 2 adet elektrik patlama efekti, 2 adet stant ve karakter kartı gelmekte. Superman figürü ise 1 adet balta, 1 adet kalkan, stant ve karakter kartı ile karşımıza çıkıyor..

Eylül 2022‘de çıkması planlanan figürlerin her ikisinin de fiyatı 19.99$ olarak açıklandı. Figürlere BigBadToyStore sitesinden ulaşabilirsiniz. Superman için buraya ve Static Schok için de buraya tıklayınız.

World of Wars da ne ola ki?” dediğiniz duyar gibiyim. World Of Wars serisinde sevgili Superman, galaksiler arasında dolaşıyor ve yeni Moğollar’ın Warworld(Savaş Dünyası)’üne hapsoluyor. Hayatını korumak için savaşan Superman, güçlerini de kullanmayı eksik etmiyor tabii ki. Açıkçası Superman’i böyle bir hikayede görmek biraz tuhaf oldu ama ilgilenenler bir göz atabilir.

(Haberi yazdığı için Emre Bayazıtoğlu‘na teşekkür ederiz.)


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -