Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMcFarlane: WoW Superman ve Static Schok Figürlerini Duyurdu!

McFarlane: WoW Superman ve Static Schok Figürlerini Duyurdu!

Merhabalar sevgili FSD ahalisi! McFarlane Toys, Dc Multiverse serisine iki yeni figür ekledi. Future State Worlds of War – Superman ve New 52 – Static Schok figürlerini duyuran McFarlane Toys, figürlerin ön siparişlerini de açtı.

Static Schok figürüyle birlikte 2 adet elektrik patlama efekti, 2 adet stant ve karakter kartı gelmekte. Superman figürü ise 1 adet balta, 1 adet kalkan, stant ve karakter kartı ile karşımıza çıkıyor..

Eylül 2022‘de çıkması planlanan figürlerin her ikisinin de fiyatı 19.99$ olarak açıklandı. Figürlere BigBadToyStore sitesinden ulaşabilirsiniz. Superman için buraya ve Static Schok için de buraya tıklayınız.

World of Wars da ne ola ki?” dediğiniz duyar gibiyim. World Of Wars serisinde sevgili Superman, galaksiler arasında dolaşıyor ve yeni Moğollar’ın Warworld(Savaş Dünyası)’üne hapsoluyor. Hayatını korumak için savaşan Superman, güçlerini de kullanmayı eksik etmiyor tabii ki. Açıkçası Superman’i böyle bir hikayede görmek biraz tuhaf oldu ama ilgilenenler bir göz atabilir.

(Haberi yazdığı için Emre Bayazıtoğlu‘na teşekkür ederiz.)


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -