Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMezco - One:12 Collective'den The Crow Figürünün Detayları Geldi!

Mezco – One:12 Collective’den The Crow Figürünün Detayları Geldi!

Mezco Toyz, One:12 Collective serisine The Crow figürünü ekleyeceklerini duyurmuştu. Şimdi ise figürün detaylarını paylaştılar.

Yaklaşık 17cm boyutundaki The Crow figürü aksesuar bakımından çok zengin. Figür; katana, mezar taşı, çakmak, bıçak, maske, kolye, gitar, oturur ve uçar pozda karga, kedi, karga şekilli bir alev ve The Crow yazılı bir base olmak üzere birçok aksesuar içeriyor. Aksesuarlara ek olarak 4 kafa modellemesi ve 10 adet değiştirilebilir el modellemesi içeriyor.

100$ ile fiyatlandırılan The Crow figürünün çıkış tarihi ise 2021 Mart-Mayıs aylarında olması bekleniyor. Ön sipariş vermek için BigBadToyStore sitesine gidebilirsiniz.

 

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -