Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMezco - One:12 Collective'den The Crow Figürünün Detayları Geldi!

Mezco – One:12 Collective’den The Crow Figürünün Detayları Geldi!

Mezco Toyz, One:12 Collective serisine The Crow figürünü ekleyeceklerini duyurmuştu. Şimdi ise figürün detaylarını paylaştılar.

Yaklaşık 17cm boyutundaki The Crow figürü aksesuar bakımından çok zengin. Figür; katana, mezar taşı, çakmak, bıçak, maske, kolye, gitar, oturur ve uçar pozda karga, kedi, karga şekilli bir alev ve The Crow yazılı bir base olmak üzere birçok aksesuar içeriyor. Aksesuarlara ek olarak 4 kafa modellemesi ve 10 adet değiştirilebilir el modellemesi içeriyor.

100$ ile fiyatlandırılan The Crow figürünün çıkış tarihi ise 2021 Mart-Mayıs aylarında olması bekleniyor. Ön sipariş vermek için BigBadToyStore sitesine gidebilirsiniz.

 

 

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -