Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMezco: Popeye ve Oxheart Figür Setini Duyurdu!

Mezco: Popeye ve Oxheart Figür Setini Duyurdu!

Eeeeey FSD Ailesi! Eeeeey babayiğitler! Eeeey koca pehlivanlar! Sizlere er meydanından yeni figür haberlerimiz var efendim! Mezco, Popeye -bence adı hala Temel Reis– ve Oxheart Boxed Set figürünü duyurdu.

İki karakterin figürünü içeren bu set, aynı zaman da figürleri sergileyebileceğiniz bir base, bu figür özelinde bir boks ringi ve ayrıca bir de kalabalık seyircilerin olduğu arka plan görselini barındırıyor.

1933’lü yıllarda ki Popeye çizgi romanlarından alıntılanan bu figür için siz değerli takipçilerimiz 44$‘ı gözden çıkarmak zorunda, ayrıca sabrınızın sonunda selamete ulaşmak için de Şubat 2023’e kadar beklemek zorundasınız sevgili okuyucu.

Bizlere bu figürle ilgili yorumlarınızı yazmayı unutmayın. Bir de Ahmet Gezer’i üzmeyin, Youtube kanalımıza abone olun efenim. Yumruklarınız sert, gardınız düzgün, her maçınız nakavt ile sonuçlansın! Kendinize İyi bakın!


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -