Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMezco Toyz: DC Comics – Dr. Fate One:12 Collective

Mezco Toyz: DC Comics – Dr. Fate One:12 Collective

Mezco Toyz, DC Comics – Dr. Fate One:12 Collective Figure için ön-siparişler açıldı.

Doctor Fate, benim çok sevdiğim DC Comics karakterlerinden birisidir. Doctor Fate  bir karakter yada bir kişi değil bir mantra, bir isim,  bir elçi, bir ikondur.  bilinen en güçlü Düzen Lordu olan Nabu‘nun elçisidir. Hatta tarihin ilk süper kahraman takımı olan Justice Society of America‘nın  kurucu üyesinden birisidir.

Mezco Toyz, DC evrenini genişletmeye devam etmeye Dr. Fate ile devam ediyor. 16 cm ebata sahip figürün 30’dan fazla hareket noktası mevcut.

Bununla birlikte hem kasklı hem de kasksız iki adet kafa modellemesi ile birlikte gelen figürün; değiştirilebilen elleri, farklı efekt aparatları, Book of Thoth, Helmet of Fate gibi karakterlere özgü aksesuarları mevcut. Gözlerinin de ledli olduğunu belirtmek lazım.

Figür, 2021 Mart yada Mayıs ayları gibi koleksiyonlarımıza giriş yapacak. Fiyat ise 95 dolar.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -