Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMezco Toyz: DC Comics – Dr. Fate One:12 Collective

Mezco Toyz: DC Comics – Dr. Fate One:12 Collective

Mezco Toyz, DC Comics – Dr. Fate One:12 Collective Figure için ön-siparişler açıldı.

Doctor Fate, benim çok sevdiğim DC Comics karakterlerinden birisidir. Doctor Fate  bir karakter yada bir kişi değil bir mantra, bir isim,  bir elçi, bir ikondur.  bilinen en güçlü Düzen Lordu olan Nabu‘nun elçisidir. Hatta tarihin ilk süper kahraman takımı olan Justice Society of America‘nın  kurucu üyesinden birisidir.

Mezco Toyz, DC evrenini genişletmeye devam etmeye Dr. Fate ile devam ediyor. 16 cm ebata sahip figürün 30’dan fazla hareket noktası mevcut.

Bununla birlikte hem kasklı hem de kasksız iki adet kafa modellemesi ile birlikte gelen figürün; değiştirilebilen elleri, farklı efekt aparatları, Book of Thoth, Helmet of Fate gibi karakterlere özgü aksesuarları mevcut. Gözlerinin de ledli olduğunu belirtmek lazım.

Figür, 2021 Mart yada Mayıs ayları gibi koleksiyonlarımıza giriş yapacak. Fiyat ise 95 dolar.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -