Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMezco Toyz: Ispanaklarınızı saklayın Temel Reis geri dönüyor!

Mezco Toyz: Ispanaklarınızı saklayın Temel Reis geri dönüyor!

Ispanaklarınızı saklayın Temel Reis geri dönüyor!

Birçok kişinin favorisi olmuş, çocukluğumuzda bizi ıspanak yemeye itmiş bir çizgi film klasiği Temel Reis (Popeye) figürleri Mezco Toyz ile geri geliyor.

Bu set in içinde Temel Reis’in düşmanı Bluto da bulunuyor. İkisinin de birden çok kıyafeti, ayrıca değişik el ve aksesuarları bulunuyor. Özellikle Temel reis‘in ıspanak konservesi ve sarı yağmurluğu hoşuma gitti. Toplamda 28 değişik parça ile geliyor bu set, birçok alternatif pozlama ve değişik aksesuarlarla istediğiniz tarzda kullanmanız mümkün.

İki karakter de çizgi filmlerine kıyasla daha sert ve ciddi gözüküyor. Temel Reis’in kolundaki dövmeden kıyafetlerindeki detaylara kadar iyice gerçekçi bir hava yansıtılmış bu ikilide.

1:12 ölçeğinde gelecek bu figürlerin siparişini su anda vermeniz mümkün. Mezco Toyz’un web sitesinde $165’a sipariş verdiğinizde 2020 Eylül-Ekim gibi elinize gelmiş olacak.

Safinaz (Olive Oyl) karakterini de ekleyip seriyi geliştirirler mi bilmem. Bu çizgi filmlerde benim favorim devamlı hamburger yiyerek başını belaya sokan amca idi. Belki ileride onlarla beraber bir set daha çıkar.

Şimdilik ıspanak yiyerek güçlü hissetmeye devam!

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -