Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMezco Toyz: Ispanaklarınızı saklayın Temel Reis geri dönüyor!

Mezco Toyz: Ispanaklarınızı saklayın Temel Reis geri dönüyor!

Ispanaklarınızı saklayın Temel Reis geri dönüyor!

Birçok kişinin favorisi olmuş, çocukluğumuzda bizi ıspanak yemeye itmiş bir çizgi film klasiği Temel Reis (Popeye) figürleri Mezco Toyz ile geri geliyor.

Bu set in içinde Temel Reis’in düşmanı Bluto da bulunuyor. İkisinin de birden çok kıyafeti, ayrıca değişik el ve aksesuarları bulunuyor. Özellikle Temel reis‘in ıspanak konservesi ve sarı yağmurluğu hoşuma gitti. Toplamda 28 değişik parça ile geliyor bu set, birçok alternatif pozlama ve değişik aksesuarlarla istediğiniz tarzda kullanmanız mümkün.

İki karakter de çizgi filmlerine kıyasla daha sert ve ciddi gözüküyor. Temel Reis’in kolundaki dövmeden kıyafetlerindeki detaylara kadar iyice gerçekçi bir hava yansıtılmış bu ikilide.

1:12 ölçeğinde gelecek bu figürlerin siparişini su anda vermeniz mümkün. Mezco Toyz’un web sitesinde $165’a sipariş verdiğinizde 2020 Eylül-Ekim gibi elinize gelmiş olacak.

Safinaz (Olive Oyl) karakterini de ekleyip seriyi geliştirirler mi bilmem. Bu çizgi filmlerde benim favorim devamlı hamburger yiyerek başını belaya sokan amca idi. Belki ileride onlarla beraber bir set daha çıkar.

Şimdilik ıspanak yiyerek güçlü hissetmeye devam!

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -