Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMezco Toyz: Ispanaklarınızı saklayın Temel Reis geri dönüyor!

Mezco Toyz: Ispanaklarınızı saklayın Temel Reis geri dönüyor!

Ispanaklarınızı saklayın Temel Reis geri dönüyor!

Birçok kişinin favorisi olmuş, çocukluğumuzda bizi ıspanak yemeye itmiş bir çizgi film klasiği Temel Reis (Popeye) figürleri Mezco Toyz ile geri geliyor.

Bu set in içinde Temel Reis’in düşmanı Bluto da bulunuyor. İkisinin de birden çok kıyafeti, ayrıca değişik el ve aksesuarları bulunuyor. Özellikle Temel reis‘in ıspanak konservesi ve sarı yağmurluğu hoşuma gitti. Toplamda 28 değişik parça ile geliyor bu set, birçok alternatif pozlama ve değişik aksesuarlarla istediğiniz tarzda kullanmanız mümkün.

İki karakter de çizgi filmlerine kıyasla daha sert ve ciddi gözüküyor. Temel Reis’in kolundaki dövmeden kıyafetlerindeki detaylara kadar iyice gerçekçi bir hava yansıtılmış bu ikilide.

1:12 ölçeğinde gelecek bu figürlerin siparişini su anda vermeniz mümkün. Mezco Toyz’un web sitesinde $165’a sipariş verdiğinizde 2020 Eylül-Ekim gibi elinize gelmiş olacak.

Safinaz (Olive Oyl) karakterini de ekleyip seriyi geliştirirler mi bilmem. Bu çizgi filmlerde benim favorim devamlı hamburger yiyerek başını belaya sokan amca idi. Belki ileride onlarla beraber bir set daha çıkar.

Şimdilik ıspanak yiyerek güçlü hissetmeye devam!

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -