Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMezco Toyz’dan Holiday Gomez One:12 Figürü!

Mezco Toyz’dan Holiday Gomez One:12 Figürü!

Mezco Toyz, One:12 serisine Holiday Gomez karakterini eklediğini duyurdu. Ve bu duyurunun üzerine figürü ön siparişe de açtılar.

Holiday Gomez figürü, iki kafa modellemesine ve 14 adet değiştirilebilir el modellemesine sahip. On dört el modellemesi, bir çift yumruk, bir çift poz veren el, bir çift kılıç tutan el, bir çift silah tutan el, bir adet işaret eden el (sağ), bir adet ileriyi işaret eden el, bir adet tüfek tutan kol (sağ), bir adet tüfek kavrayan el (sol), bir adet iki parmak işareti yapan el (sol), bir adet orta parmak çıkaran el (sol) ve bir adet bomba tutan el (sol) içeriyor. Üstelik paket içeriği bununla da kalmıyor.

Holiday Gomez, ayrıca kostüm olarak bir adet tatil kazağı, bir adet ceket, bir adet önlük, ayakkabı, bir adet avcı şapkası ve bol bir pantolona sahip.

Normalde paket içeriğini incelerken, el modellemeleri ve kostümleri figürün aksesuar parçaları olarak sayarız, ancak Mezco bunun yeterli olmadığını düşünecek olacak ki, figür paketine ayrıca bir sürü aksesuar eklemiş.

Holiday Gomez aksesuar paketinin içinde, bir adet mikro Mez-Itz poz verilebilir figür, bir adet Boom Boom boombox, bir adet martini bardağı, bir şişe likör, bir adet kozmik peashooter, kınıyla birlikte bir adet kılıç, bir adet kızartma tavası, bir adet spatula, bir adet Gomez için bir hediye paketi, bir adet Grub için bir hediye paketi ve son olarak bir adet sergileme tabanına sahip.

Mezco exclusive olan 17cm‘lik boyuyla Holiday Gomez, hala ön-siparişe açık. Aralık 2021’nin sonunda kargolanması beklenen Holiday Gomez, 95$ etiket fiyatına sahip.

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -