Salı, Mayıs 11, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRMondo Batman: The Animated Series 1/6 Ölçek Siyah Varyant

Mondo Batman: The Animated Series 1/6 Ölçek Siyah Varyant

Mondo, Batman: The Animated Serisi 1/6 ölçek Batman siyah varyant figürünü satışa sundu!

Batman dediğiniz zaman içimi ısıtan 2 şey var 1 Batman‘in kendisi 2 Animated serisi! Çocukluğumun ve yetişkinlik dönemimin en sevdiğim ve en çok Batman sevgisi aşılayan yapıtıdır kendisi. Bu sevgi Mondo ile de birleşince bu haber karşısında kalpler çıkartan sevimli gif modunu almam hiç uzun sürmedi.

Mondo, daha önce Animated Serisi Batman figürünü satışa sunmuştu hatırlayacak olursanız, şimdi de aynı seri dahilinde siyah Batman figürünü varyant olarak koleksiyonerlerin beğenisine sunuyor!

Mondo Exclusive olan figürün güzel bir yanı Bruce Wayne maskesiz kafası da dahil olmak üzere ek olarak 3 farklı kafa modellemesi ile geliyor oluşu. Bunun yanı sıra hem mavi hem de siyah katlanmış pelerin başı ve bir sürü keyifli aksesuarla geliyor.

The Batman: The Animated Series 1/6 ölçek siyah varyant Batman figürü $150 gibi bir rakamdan mondotees.com üzerinden satışta. Mondo’nun diğer karakterleri duyurmasını da sabırsızlıkla bekliyorum!

[foogallery id=”26288″]

BENZER HABERLER

Iron Studios – General Grievous Heykelini Duyurdu!

0
Iron Studios, 4 Mayıs 2021 Star Wars günü için yepyeni bir heykel ortaya çıkardı. Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith -...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -