Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMondo Batman: The Animated Series 1/6 Ölçek Siyah Varyant

Mondo Batman: The Animated Series 1/6 Ölçek Siyah Varyant

Mondo, Batman: The Animated Serisi 1/6 ölçek Batman siyah varyant figürünü satışa sundu!

Batman dediğiniz zaman içimi ısıtan 2 şey var 1 Batman‘in kendisi 2 Animated serisi! Çocukluğumun ve yetişkinlik dönemimin en sevdiğim ve en çok Batman sevgisi aşılayan yapıtıdır kendisi. Bu sevgi Mondo ile de birleşince bu haber karşısında kalpler çıkartan sevimli gif modunu almam hiç uzun sürmedi.

Mondo, daha önce Animated Serisi Batman figürünü satışa sunmuştu hatırlayacak olursanız, şimdi de aynı seri dahilinde siyah Batman figürünü varyant olarak koleksiyonerlerin beğenisine sunuyor!

Mondo Exclusive olan figürün güzel bir yanı Bruce Wayne maskesiz kafası da dahil olmak üzere ek olarak 3 farklı kafa modellemesi ile geliyor oluşu. Bunun yanı sıra hem mavi hem de siyah katlanmış pelerin başı ve bir sürü keyifli aksesuarla geliyor.

The Batman: The Animated Series 1/6 ölçek siyah varyant Batman figürü $150 gibi bir rakamdan mondotees.com üzerinden satışta. Mondo’nun diğer karakterleri duyurmasını da sabırsızlıkla bekliyorum!

[foogallery id=”26288″]

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -