Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMondo Batman: The Animated Series 1/6 Ölçek Siyah Varyant

Mondo Batman: The Animated Series 1/6 Ölçek Siyah Varyant

Mondo, Batman: The Animated Serisi 1/6 ölçek Batman siyah varyant figürünü satışa sundu!

Batman dediğiniz zaman içimi ısıtan 2 şey var 1 Batman‘in kendisi 2 Animated serisi! Çocukluğumun ve yetişkinlik dönemimin en sevdiğim ve en çok Batman sevgisi aşılayan yapıtıdır kendisi. Bu sevgi Mondo ile de birleşince bu haber karşısında kalpler çıkartan sevimli gif modunu almam hiç uzun sürmedi.

Mondo, daha önce Animated Serisi Batman figürünü satışa sunmuştu hatırlayacak olursanız, şimdi de aynı seri dahilinde siyah Batman figürünü varyant olarak koleksiyonerlerin beğenisine sunuyor!

Mondo Exclusive olan figürün güzel bir yanı Bruce Wayne maskesiz kafası da dahil olmak üzere ek olarak 3 farklı kafa modellemesi ile geliyor oluşu. Bunun yanı sıra hem mavi hem de siyah katlanmış pelerin başı ve bir sürü keyifli aksesuarla geliyor.

The Batman: The Animated Series 1/6 ölçek siyah varyant Batman figürü $150 gibi bir rakamdan mondotees.com üzerinden satışta. Mondo’nun diğer karakterleri duyurmasını da sabırsızlıkla bekliyorum!

[foogallery id=”26288″]

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -