Pazar, Mayıs 22, 2022
Ana SayfaHABERLERMortal Kombat Filminin Tarihi Belli Oldu!

Mortal Kombat Filminin Tarihi Belli Oldu!

“Flawless Victory!”

EdBoon 1992 Ağustos’unda bir kesim tarafından şiddete yönelten bir oyun olarak görülen bir kesim içinse arcade salonlarında sıra bekleten bir oyun ortaya çıkardı. Bu oyun çıktığı dönemde şu an bulunduğu konumda olabilecek bir oyun olarak gözükmüyordu belki ama yıllar içinde geliştirdikleri devam oyunları, filmler ve animasyonlar ne kadar geliştiklerini kanıtlar nitelikte.

1995 yılında ilk filmini oyun severler ile buluşturan firma 122.1 milyon Dolar değerinde oldukça iyi bir hasılat ile gişesini kapatmıştı. Yıllar içerisinde oyununu devam ettiren firma bizi 2011 yılında Mortal Kombat: Legacy ile tanıştırdı. 2 sezonluk bir dizi olan Legacy her ne kadar filmi kadar beğenilmese de ortalama üzerinde beğeni aldı.

Film Haberleri

Uzun süreli bir sessizlikten sonra içerisinde bulunduğumuz 2020 yılı içerisinde Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge animasyonu ile karşılaştık. Yeni filmi öncesi bu evreni tanımak isteyenlere Scorpion ve Sub-Zero karakterlerini ve bu karakterlerin arasındaki savaşı detaylı bir biçimde anlattı. IMDB tarafında bu yazıyı paylaştığımız tarihte 7.4/10 puanı olan bu animasyonun ardından bir filmin geleceği haberi ortaya çıkmıştı. Yönetmen koltuğunda kendisini Nicholas Cage’in başrolünde bulunduğu 2007 yapımı Next filminin senarist koltuğunda gördüğümüz Todd Garner oturuyordu. Todd Garner yaptığı twitter paylaşımında yeni Mortal Kombat Filminin 16 Nisan 2021 yılında çıkacağını aynı zamanda yıl içerisinde filmden bir fragman bize sunacağını duyurdu.

(Haberi yazdığı için Okan Şatlı‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Daredevil, Disney+ İle Geri Dönüyor!

0
Yeni bir Daredevil projesi için hazırlıklara başlandığı söyleniyor. Variety'nin güçlü kaynaklardan edindiğini söylediği bilgilere göre Netflix'in popüler dizilerinden Daredevil'ın Disney+'ta devam edecek dizisinde Matt...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Marvel Legends – Doctor Strange Aksiyon Figür İnceleme

0
https://www.youtube.com/watch?v=JZZ4Rjhc8fA Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! The Dreamers Figure sponsorluğunda, hazır Doktorumuz beyaz perdede arzı endam ediyorken. Marvel Legends, The Multiverse of Madness filminden Doktor Strange...
- Reklam -