Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRMOTU Grayskull He-Man ve Skeletor Figürleri Yeniden Satışta!

MOTU Grayskull He-Man ve Skeletor Figürleri Yeniden Satışta!

Masters of the Universe Ultimate Club, He-Man ve biricik villaini Skeletor figürlerini sunar. Bu aralar bize sima olarak çok tanıdık gelen figürlerin yeniden satışa sunulmasını çok görüyoruz ve güzel maziyi tekrar yaşadığımız için şanslı hissediyoruz.

He-Man ve Skeletor konusunda da durum böyle. Zaten eskilerden fırlayan ve asla unutulmayan karakterlerin figürlerinin yeniden ve daha iyi durumda bizlere sunulması, yeniden tasarlanması, gerçekten güzel bir haber.

2016 yılında çıkan ve mükemmel bir satış yakalayan, uzun süre aransa da bulunamayan bu figürler, He-Man ve Skeletor‘un animasyon versiyonundan esinlenilmişti. Şimdi yeniden satışa sunulması ile beraber, tabii ki bir kaç artı özellik taşıyor. Yaklaşık 18 cm uzuğunluğunda olan figürler paketin içinde yeni değiştirilebilen parçalara ve daha fazla silaha sahip olacak! Biraz daha açmak gerekirse

Mighty He-Man, evrendeki en güçlü adam, Power kılıcı, bir konseptten esinlenilmiş savaş baltası ve kalkanıyla paketteki yerini alacak. Üstelik bununla kalmamışlar, yanına üç farklı kafa aksesuarı eklemişler!

Şeytan Skeletor, Yıkımın Lordu ise, Tahribat Asası, Skeletor Kılıcı, Skeletor baltası ve Diamond Ray ile beraber pakette yerini alıyor. Tıpkı He-Man gibi ama daha şeytani bir biçimde gülen ek kafa aksesuarı da pakete dahil olacak!

Ayrı ayrı satılan figürler, figür başına $35 (aşağı yukarı 200 TL) fiyatında. 15 Ekim 2018 tarihi itibari ile Super 7 mağazası tarafından ön-siparişe açılmış figürlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -