Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMOTU Grayskull He-Man ve Skeletor Figürleri Yeniden Satışta!

MOTU Grayskull He-Man ve Skeletor Figürleri Yeniden Satışta!

Masters of the Universe Ultimate Club, He-Man ve biricik villaini Skeletor figürlerini sunar. Bu aralar bize sima olarak çok tanıdık gelen figürlerin yeniden satışa sunulmasını çok görüyoruz ve güzel maziyi tekrar yaşadığımız için şanslı hissediyoruz.

He-Man ve Skeletor konusunda da durum böyle. Zaten eskilerden fırlayan ve asla unutulmayan karakterlerin figürlerinin yeniden ve daha iyi durumda bizlere sunulması, yeniden tasarlanması, gerçekten güzel bir haber.

2016 yılında çıkan ve mükemmel bir satış yakalayan, uzun süre aransa da bulunamayan bu figürler, He-Man ve Skeletor‘un animasyon versiyonundan esinlenilmişti. Şimdi yeniden satışa sunulması ile beraber, tabii ki bir kaç artı özellik taşıyor. Yaklaşık 18 cm uzuğunluğunda olan figürler paketin içinde yeni değiştirilebilen parçalara ve daha fazla silaha sahip olacak! Biraz daha açmak gerekirse

Mighty He-Man, evrendeki en güçlü adam, Power kılıcı, bir konseptten esinlenilmiş savaş baltası ve kalkanıyla paketteki yerini alacak. Üstelik bununla kalmamışlar, yanına üç farklı kafa aksesuarı eklemişler!

Şeytan Skeletor, Yıkımın Lordu ise, Tahribat Asası, Skeletor Kılıcı, Skeletor baltası ve Diamond Ray ile beraber pakette yerini alıyor. Tıpkı He-Man gibi ama daha şeytani bir biçimde gülen ek kafa aksesuarı da pakete dahil olacak!

Ayrı ayrı satılan figürler, figür başına $35 (aşağı yukarı 200 TL) fiyatında. 15 Ekim 2018 tarihi itibari ile Super 7 mağazası tarafından ön-siparişe açılmış figürlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -