Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMr. T, Convention Exclusive ile Geri Dönüyor!

Mr. T, Convention Exclusive ile Geri Dönüyor!

Mattel ve Entertainment Earth, Mr. T Convention Exclusive versiyonu için bir araya geldi!

Benim yaşımda olanların yada WWE’ye ilgi duyanların net olarak hatırlayacağız efsane bir isim Mr.T Ben kendisini tabii ki A Takımı zamanlarından biliyorum. Hastasıydık tüm mahalle. Uzun zaman sonra sanırım Mattel’den bir figür alacakmışım gibi gözüküyor.

Mattel ve Entertainment Earth’i bir araya getiren proje, Mr. T’nin WWE ringindeki ilk görünümünden esinlenmiş. 6 inç yani 15cm gibi bir ebada sahip figür: WWE Mr. T Elite Collection Action Figure – 2020 Convention Exclusive ismi ile satışa çıkıyor. Figür, kafa modellemesinde oldukça iddalı. Benzerlik olarak başarılı diyebiliriz. Altın zinciri, kamuflajları her şeyi ile nefis gözükmekte.

Retro havalı kutusu da ayrıca benim çok hoşuma gitti. Koleksiyonuma katmak için sabırsızlanıyorum. Mr. T figürü, 29.99 dolardan EntertainmentEarth.com üzerinden ön-siparişe açıldı!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -