Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMr. T, Convention Exclusive ile Geri Dönüyor!

Mr. T, Convention Exclusive ile Geri Dönüyor!

Mattel ve Entertainment Earth, Mr. T Convention Exclusive versiyonu için bir araya geldi!

Benim yaşımda olanların yada WWE’ye ilgi duyanların net olarak hatırlayacağız efsane bir isim Mr.T Ben kendisini tabii ki A Takımı zamanlarından biliyorum. Hastasıydık tüm mahalle. Uzun zaman sonra sanırım Mattel’den bir figür alacakmışım gibi gözüküyor.

Mattel ve Entertainment Earth’i bir araya getiren proje, Mr. T’nin WWE ringindeki ilk görünümünden esinlenmiş. 6 inç yani 15cm gibi bir ebada sahip figür: WWE Mr. T Elite Collection Action Figure – 2020 Convention Exclusive ismi ile satışa çıkıyor. Figür, kafa modellemesinde oldukça iddalı. Benzerlik olarak başarılı diyebiliriz. Altın zinciri, kamuflajları her şeyi ile nefis gözükmekte.

Retro havalı kutusu da ayrıca benim çok hoşuma gitti. Koleksiyonuma katmak için sabırsızlanıyorum. Mr. T figürü, 29.99 dolardan EntertainmentEarth.com üzerinden ön-siparişe açıldı!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -