Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNeca: 2'li Obey! They Live 8″ Alien Clothed Aksiyon Figür Seti!

Neca: 2’li Obey! They Live 8″ Alien Clothed Aksiyon Figür Seti!

Neca, 2’li Obey! They Live 8″ Alien Clothed Aksiyon Figür Setinin kutu tasarımlarını paylaştı!

John Carpenter‘ın klasikleşmiş filmi They Live‘in bende yeri çok ayrıdır. John bir kenara filmde Meg Foster olması benim için başlı başına bir olaydır! Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Kutu tasarımı Neca’nın son zamanlarda yaptığı başarılı işlerden birisi olmuş. Set 2 adet uzaylı ile birlikte, televizyon, gazete, bir adet kolye ve dergiden oluşmakta. Neca‘nın bu kumaş serisi bana hitap etmese de takipçisi çok fazla.

Aralık ayının başında koleksiyonlarımızda görebileceğiz.

[foogallery id=”26344″]

Filmi Hatırlayalım:

Süre 1s 33dk
Yönetmen John Carpenter
Oyuncular: Roddy Piper, Keith David, Meg Foster devamı
Tür Bilimkurgu, Korku, Aksiyon, Gerilim
Ülke ABD

Seyyare bir işçi olan John Nada, bir inşaatta çalışmak için Los Angeles’tadır. Şans eseri uzaylıların dünyayı ele geçirme planına şahit olur. TV, gazete ve basın yayın yoluyla halkı ipnotize eden ve gerçek görüntülerini gizleyen iğrenç istilacılar, özellikle para ve güç sahibi kimseleri kendilerine hedef seçmektedir.

Gizlice örgütlenmiş direniş hareketine katılan Nada, direnişçilerin özel yapım güneş gözlükleri sayesinde kerkenkelemsi uzaylıların gerçek yüzünü görebilmektedir.

Dönemin sevimli pankreas güreşçisi Roddy Piper’ın, Nada karakterini inandırıcı bir şekilde canlandırdığı film, John Carpenter’ın toplumsal taşlama için eline geçen temanın izin verdiği her esnekliği sonuna kadar kullandığı bir yapım. Carpenter’dan bekleyebileceğinizin kesinlikle daha altında değil!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -