Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNeca: 2'li Obey! They Live 8″ Alien Clothed Aksiyon Figür Seti!

Neca: 2’li Obey! They Live 8″ Alien Clothed Aksiyon Figür Seti!

Neca, 2’li Obey! They Live 8″ Alien Clothed Aksiyon Figür Setinin kutu tasarımlarını paylaştı!

John Carpenter‘ın klasikleşmiş filmi They Live‘in bende yeri çok ayrıdır. John bir kenara filmde Meg Foster olması benim için başlı başına bir olaydır! Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Kutu tasarımı Neca’nın son zamanlarda yaptığı başarılı işlerden birisi olmuş. Set 2 adet uzaylı ile birlikte, televizyon, gazete, bir adet kolye ve dergiden oluşmakta. Neca‘nın bu kumaş serisi bana hitap etmese de takipçisi çok fazla.

Aralık ayının başında koleksiyonlarımızda görebileceğiz.

[foogallery id=”26344″]

Filmi Hatırlayalım:

Süre 1s 33dk
Yönetmen John Carpenter
Oyuncular: Roddy Piper, Keith David, Meg Foster devamı
Tür Bilimkurgu, Korku, Aksiyon, Gerilim
Ülke ABD

Seyyare bir işçi olan John Nada, bir inşaatta çalışmak için Los Angeles’tadır. Şans eseri uzaylıların dünyayı ele geçirme planına şahit olur. TV, gazete ve basın yayın yoluyla halkı ipnotize eden ve gerçek görüntülerini gizleyen iğrenç istilacılar, özellikle para ve güç sahibi kimseleri kendilerine hedef seçmektedir.

Gizlice örgütlenmiş direniş hareketine katılan Nada, direnişçilerin özel yapım güneş gözlükleri sayesinde kerkenkelemsi uzaylıların gerçek yüzünü görebilmektedir.

Dönemin sevimli pankreas güreşçisi Roddy Piper’ın, Nada karakterini inandırıcı bir şekilde canlandırdığı film, John Carpenter’ın toplumsal taşlama için eline geçen temanın izin verdiği her esnekliği sonuna kadar kullandığı bir yapım. Carpenter’dan bekleyebileceğinizin kesinlikle daha altında değil!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -