Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRNECA: Alien vs Predator Arcade-Dutch ve Linn 2’li Paket Fotoğrafları!

NECA: Alien vs Predator Arcade-Dutch ve Linn 2’li Paket Fotoğrafları!

AvP: Arcade-Dutch ve Linn

Dur durak bilmeyen ve sıkılmadan Alien ve Predator figürleri çıkaran NECA şimdi de Alien vs Predator Arcade – Dutch ve Linn 2’li Paket aksiyon figürlerinin fotoğrafları yayınlandı. Alien veya Predator serisiyle çok alakam olmasa da NECA’nın Alien/Predator figürlerine gösterdiği özene hayranım. İleri ki bir tarihte Alien ve Predator figürleri almak gibi düşüncelerim var. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

NECA: Alien vs Predator Arcade - Dutch ve Linn 2’li Paket Aksiyon Figürlerinin Fotoğrafları Yayınlandı!
NECA: Alien vs Predator Arcade – Dutch ve Linn 2’li Paket Aksiyon Figürlerinin Fotoğrafları Yayınlandı!

Alien vs Predator Arcade Appearance Dutch ve Linn, 7 inç (yaklaşık 18 cm) ölçekli 2’li figür paketi için bazı yeni fotoğraflar paylaşıldı. Bazı prodüksiyon örneklerini almışlar ve resmi yayınlanacak fotoğrafları üzerinde çalışıyorlar. Birkaç hafta içinde Juts 2019 Fuarı’nda sergilenecek olan Dutch ve Linn aksiyon figürlerinin henüz fiyatları 2019’un ikinci çeyreğinde açıklanması planlanıyor.  

NECA: Alien vs Predator Arcade - Dutch ve Linn 2’li Paket Aksiyon Figürlerinin Fotoğrafları Yayınlandı!
NECA: Alien vs Predator Arcade – Dutch ve Linn 2’li Paket Aksiyon Figürlerinin Fotoğrafları Yayınlandı!

Paket İçerisinde…

Alien vs Predator Arcade oyununda oynanabilir karakterler Dutch ve Linn, atari oyunundaki görünümünü yeniden yaratan paint deco ile karşımıza çıktılar. Binbaşı Dutch Schaefer, devasa mekanik kolu, sırt çantası ve değiştirilebilir elleri için ayrılabilir bir patlama efekti ile birlikte geliyor.

Teğmen Linn Kurosawa çalışma kılıflarına uyan kılıç ve tabanca aksesuarları ile birlikte geliyor. Her ikisi de 30 artikülasyon (eklem) noktasına sahip ve bu bizim için oldukça güzel pozlama imkanları sunacak. Pencereli bir ambalaj tasarımıyla beraber gelen 2’li paket kutulu sergilemek isteyenler için bir avantaj. 

İleri ki zamanlarda daha fazla bilgi geldikçe aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

[foogallery id=”18874″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -