Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: Back to the Future Figürlerini Duyurdu! Figürler Ön-Siparişte!

NECA: Back to the Future Figürlerini Duyurdu! Figürler Ön-Siparişte!

NECA: Back to the Future Figürlerini Duyurdu!

Evde kaldığımız bu günlerde markalarımızdan gelen duyurular hepimizi çok neşelendiriyor. Neca hepimizin içine işlemiş Back to the Future serisinden, sevenleri heyecanlandıracak müjdeli haberi verdi. 

3 yeni figür duyuran NECA’nın yeni serisinin figürleri ise Part 1 Marty Mcfly, Part 2 Marty Mcfly ve Biff Tannen. Figürler ise benzerlik açısından karakterlerin oyuncuları olan Michael J. Fox ve Thomes F. Wilson tarafından lisanslı ve onaylanmış durumda.

Part 1 Marty Mcflay’da gitar, kamera gibi ikonik aksesuarlar varken Part 2 Mcflay ise hoverboard, Future Soda gibi aksesuarlara sahip. Biff Tannen ise filmde bulduğu Almanac ve filmde kullandığı malum kasası ile geliyor. 3 figürde de ekstra yüz ve değiştirilebilir eller mevcut. Benzerlik olarak “7 inç lik Hot Toys” dersek sırıtmayacak cinsten.

[foogallery id=”27965″]

Back to the Future hayranları için bayramı erken getiren bu haberden sonra serinin hayranlarının aklında bir soru var.“Acaba Doctor Brown ve Dolarean için de figürler gelir mi?”

Bu sorunun cevabını öğrenmek için takipte kalın!

Figürlere ön-sipariş vermek için:

Part 1 Marty Mcflay

Part 2 Marty Mcflay

Biff Tannen

 

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -