Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRNECA: Back to the Future Figürlerini Duyurdu! Figürler Ön-Siparişte!

NECA: Back to the Future Figürlerini Duyurdu! Figürler Ön-Siparişte!

NECA: Back to the Future Figürlerini Duyurdu!

Evde kaldığımız bu günlerde markalarımızdan gelen duyurular hepimizi çok neşelendiriyor. Neca hepimizin içine işlemiş Back to the Future serisinden, sevenleri heyecanlandıracak müjdeli haberi verdi. 

3 yeni figür duyuran NECA’nın yeni serisinin figürleri ise Part 1 Marty Mcfly, Part 2 Marty Mcfly ve Biff Tannen. Figürler ise benzerlik açısından karakterlerin oyuncuları olan Michael J. Fox ve Thomes F. Wilson tarafından lisanslı ve onaylanmış durumda.

Part 1 Marty Mcflay’da gitar, kamera gibi ikonik aksesuarlar varken Part 2 Mcflay ise hoverboard, Future Soda gibi aksesuarlara sahip. Biff Tannen ise filmde bulduğu Almanac ve filmde kullandığı malum kasası ile geliyor. 3 figürde de ekstra yüz ve değiştirilebilir eller mevcut. Benzerlik olarak “7 inç lik Hot Toys” dersek sırıtmayacak cinsten.

[foogallery id=”27965″]

Back to the Future hayranları için bayramı erken getiren bu haberden sonra serinin hayranlarının aklında bir soru var.“Acaba Doctor Brown ve Dolarean için de figürler gelir mi?”

Bu sorunun cevabını öğrenmek için takipte kalın!

Figürlere ön-sipariş vermek için:

Part 1 Marty Mcflay

Part 2 Marty Mcflay

Biff Tannen

 

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -