Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: Back to the Future Toony Classics Serisinden 3 Figür!

NECA: Back to the Future Toony Classics Serisinden 3 Figür!

NECA bizi heyecanlandıran Back to the Future figürleri haberlerine tam gaz devam ediyor. Duyurdukları üç yeni figürü sitemizden okuyabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan bu tatlı seri neymiş, bir göz atalım.

Neca Back to the Future – Toony Classic Serisine ait bu üç karakter, 1991 senesinde yayınlanan Back to the Future: The Animated Series’e ait. Geleceğe Dönüş serisinin olmazsa olmaz bu üçlüsü: Marty, Doktor ve Biff  bizleri karşılıyor. 6 inç uzunluğundaki karakterlerimiz, hepsi kendine özgü aksesuarları ile birlikte geliyor. $39.99 fiyat etiketli serinin Ağustos 2020’de satışa açılması planlanıyor.

Bence Back to the Future severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir seri olmuş. Animated Series’e kaliteli işçiliği ile bir selam çakan NECA yeni duyuruları ile bizlerle olacak. Takipte kalın!

Ön sipariş için buraya tıklayabilirsiniz

Kutu içeriği:

 • Marty Figürü
  1. Hoverboard
  2. Askılı gitarı
 • Doc Figürü
  1. Gözlükler
  2. Uzaktan kumanda
  3. Einstein figürü
 • Biff Figürü
  1. Alternatif kafa modellemesi

 

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -