Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: Elder Predator The Golden Angel Ultimate Figürü Satışta!

NECA: Elder Predator The Golden Angel Ultimate Figürü Satışta!

Elder Predator the Golden Angel Ultimate

Neca, şu sıralar Alien/Predator evreninden birçok figür duyurusu yapmaya devam ediyor. Alien figürleri dışında da yaptığı işler fazlasıyla kaliteli ve bu kültüre sahip çıktıklarını düşünüyorum. Alien/Predator ailesine katılan yeni figürümüz: the Elder Predator: The Golden Angel Ultimate 7″ Ölçek Figürü direkt olarak NECA eBay Store‘da ve NECA Amazon Store‘da satışta! Figürün değeri: $29.99.

NECA: Elder Predator The Golden Angel Ultimate Figürü Satışta!
NECA: Elder Predator The Golden Angel Ultimate Figürü Satışta!

Elder Predator figürü, Neca’nın 1996 – Dark Horse Comics –“Predator 1718” den yaptığı ilk Predator figürü. Figürün kutusunda Predator 2(1990) ‘nin en meşhur sahnelerinden: Elder Predator’ün Dedektif  Harrigan’a flintlock tabancasını uzattığı sahne(Predator 1718) mevcut.

Figür, üç farklı kafa modellemesi, alternatif elleri, ganimet kolyesi, smart disc, shoulder cannon, sırt kılıfına uyan bir kılıç ve kabzasına koyabileceğiniz flintlock tabancası ile geliyor. Yaklaşık 8.25 inç (21 cm) uzunluğundaki figür 30 dan fazla artikülasyon (eklem) noktasına sahip. Kutu tasarımı ise figür kadar başarılı ve koleksiyon değerine sahip.

 

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hot Toys: Hong Kong’da The Flash Filmi İçin Sergi Açıyor!

0
Bu yaz Hot Toys, Warner Bros. yapımlarından esinlenerek 100. yıl dönemini kutlamak için bir dizi etkinlik düzenliyor. Öncelikle DC'nin The Flash filmini konu alan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -