Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: Elder Predator The Golden Angel Ultimate Figürü Satışta!

NECA: Elder Predator The Golden Angel Ultimate Figürü Satışta!

Elder Predator the Golden Angel Ultimate

Neca, şu sıralar Alien/Predator evreninden birçok figür duyurusu yapmaya devam ediyor. Alien figürleri dışında da yaptığı işler fazlasıyla kaliteli ve bu kültüre sahip çıktıklarını düşünüyorum. Alien/Predator ailesine katılan yeni figürümüz: the Elder Predator: The Golden Angel Ultimate 7″ Ölçek Figürü direkt olarak NECA eBay Store‘da ve NECA Amazon Store‘da satışta! Figürün değeri: $29.99.

NECA: Elder Predator The Golden Angel Ultimate Figürü Satışta!
NECA: Elder Predator The Golden Angel Ultimate Figürü Satışta!

Elder Predator figürü, Neca’nın 1996 – Dark Horse Comics –“Predator 1718” den yaptığı ilk Predator figürü. Figürün kutusunda Predator 2(1990) ‘nin en meşhur sahnelerinden: Elder Predator’ün Dedektif  Harrigan’a flintlock tabancasını uzattığı sahne(Predator 1718) mevcut.

Figür, üç farklı kafa modellemesi, alternatif elleri, ganimet kolyesi, smart disc, shoulder cannon, sırt kılıfına uyan bir kılıç ve kabzasına koyabileceğiniz flintlock tabancası ile geliyor. Yaklaşık 8.25 inç (21 cm) uzunluğundaki figür 30 dan fazla artikülasyon (eklem) noktasına sahip. Kutu tasarımı ise figür kadar başarılı ve koleksiyon değerine sahip.

 

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -