Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRNECA: Elder Predator The Golden Angel Ultimate Figürü Satışta!

NECA: Elder Predator The Golden Angel Ultimate Figürü Satışta!

Elder Predator the Golden Angel Ultimate

Neca, şu sıralar Alien/Predator evreninden birçok figür duyurusu yapmaya devam ediyor. Alien figürleri dışında da yaptığı işler fazlasıyla kaliteli ve bu kültüre sahip çıktıklarını düşünüyorum. Alien/Predator ailesine katılan yeni figürümüz: the Elder Predator: The Golden Angel Ultimate 7″ Ölçek Figürü direkt olarak NECA eBay Store‘da ve NECA Amazon Store‘da satışta! Figürün değeri: $29.99.

NECA: Elder Predator The Golden Angel Ultimate Figürü Satışta!
NECA: Elder Predator The Golden Angel Ultimate Figürü Satışta!

Elder Predator figürü, Neca’nın 1996 – Dark Horse Comics –“Predator 1718” den yaptığı ilk Predator figürü. Figürün kutusunda Predator 2(1990) ‘nin en meşhur sahnelerinden: Elder Predator’ün Dedektif  Harrigan’a flintlock tabancasını uzattığı sahne(Predator 1718) mevcut.

Figür, üç farklı kafa modellemesi, alternatif elleri, ganimet kolyesi, smart disc, shoulder cannon, sırt kılıfına uyan bir kılıç ve kabzasına koyabileceğiniz flintlock tabancası ile geliyor. Yaklaşık 8.25 inç (21 cm) uzunluğundaki figür 30 dan fazla artikülasyon (eklem) noktasına sahip. Kutu tasarımı ise figür kadar başarılı ve koleksiyon değerine sahip.

 

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -