Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: Halloween (2018) Ultimate Laurie Strode 7″ Aksiyon Figürü

NECA: Halloween (2018) Ultimate Laurie Strode 7″ Aksiyon Figürü

Neca‘dan Halloween Ultimate Laurie Strode 7 inç aksiyon figürü geliyor.

Biliyorsunuz ki Halloween‘ın ilk filmimden sonrası yok sayılarak 2018 yapımı yeni Halloween filmi ile seri resetlenmişti. Aslına bakarsanız büyük bir kült film olmasının yanı sıra benim için en önemli konu kesinlikle Haluk Bilginer’in filmde tatmin edici bir rol almış olması.

NECA: Halloween (2018) Ultimate Laurie Strode 7″ Aksiyon Figürü

Tabii ki hal böyle olunca neden bir Haluk Bilginer figürü bu seri içerisinde çıkmasın diye düşünmüyor değiliz. =) Gerçekten muazzam bir iş olur biz Türk koleksiyonerler için. Neyse biz figürümüze dönelim. Ultimate serisi içerisinde 7 inç (17,78cm) olarak çıkacak figürün Laurie Strode yani Jamie Lee Curtis‘e olan benzerliği gerçekten muhteşem. İki farklı kafa modellemesi de nefis gözüküyor. 25 nokradan fazla artikülasyon noktasına sahip figür shotgun, tüfek, revolver, bıçak ve bir çok aksesuar ile geliyor. Özellikle silahlardaki modelleme işçiliğini çok sevdim.

NECA: Halloween (2018) Ultimate Laurie Strode 7″ Aksiyon Figürü

Ultimate serisindeki diğer ürünler gibi kapaklı bir kutu tasarımı ile 2019’un 2, çeyreğinde figüre sahip olabileceğiz. Bu arada Haluk Bilginer ile ilgili bir gelişme yada bir niyetlenme olursa sizinle paylaşacağız takipte kalın! =)

[foogallery id=”18720″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -