Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRNECA: Halloween (2018) Ultimate Laurie Strode 7″ Aksiyon Figürü

NECA: Halloween (2018) Ultimate Laurie Strode 7″ Aksiyon Figürü

Neca‘dan Halloween Ultimate Laurie Strode 7 inç aksiyon figürü geliyor.

Biliyorsunuz ki Halloween‘ın ilk filmimden sonrası yok sayılarak 2018 yapımı yeni Halloween filmi ile seri resetlenmişti. Aslına bakarsanız büyük bir kült film olmasının yanı sıra benim için en önemli konu kesinlikle Haluk Bilginer’in filmde tatmin edici bir rol almış olması.

NECA: Halloween (2018) Ultimate Laurie Strode 7″ Aksiyon Figürü

Tabii ki hal böyle olunca neden bir Haluk Bilginer figürü bu seri içerisinde çıkmasın diye düşünmüyor değiliz. =) Gerçekten muazzam bir iş olur biz Türk koleksiyonerler için. Neyse biz figürümüze dönelim. Ultimate serisi içerisinde 7 inç (17,78cm) olarak çıkacak figürün Laurie Strode yani Jamie Lee Curtis‘e olan benzerliği gerçekten muhteşem. İki farklı kafa modellemesi de nefis gözüküyor. 25 nokradan fazla artikülasyon noktasına sahip figür shotgun, tüfek, revolver, bıçak ve bir çok aksesuar ile geliyor. Özellikle silahlardaki modelleme işçiliğini çok sevdim.

NECA: Halloween (2018) Ultimate Laurie Strode 7″ Aksiyon Figürü

Ultimate serisindeki diğer ürünler gibi kapaklı bir kutu tasarımı ile 2019’un 2, çeyreğinde figüre sahip olabileceğiz. Bu arada Haluk Bilginer ile ilgili bir gelişme yada bir niyetlenme olursa sizinle paylaşacağız takipte kalın! =)

[foogallery id=”18720″]

BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -