Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Neca – Herbert WEST Aksiyon figürü yolda!

AKSİYON FİGÜR

Neca – Herbert WEST Aksiyon figürü yolda!

NECA - Herbert WEST

NECA – Herbert WEST

Neca – Herbert WEST haberi Korku severlerin ve özellikle 80 li yılların tarzına hayran olan biz koleksiyonerleri çok sevindirecek bir haber yine Neca dan geldi!

Geçtiğimiz günlerde Neca resmi sosyal medya hesabından Re-animatör (Diriltici) filminin zeki, garip ve bir o kadar psikopat olan İsviçreli bilim adamı Herbert WEST in figürünün 2018 de çıkacağını bildirdi. Daha evvel haberin gerçekliği tartışılan ve üretime geçmeyeceği kararlaştırılan figürler arasında koleksiyonerleri üzen karakterlerin başında yer alıyordu.

NECA ürün geliştirme direktörü Randy Falk şunları söyledi:

“Re-Animator’ın uzun süredir hayranıyım ve yeni Re-Animator figürleri bekleyen çok sayıda komedi bilimkurgu koleksiyoncusunun olduğunu biliyorum. NECA’nın hattına mükemmel bir ek olacak.

Figür tahminimce Neca retro serisine dahil olup ekstra aksesuarlarıyla korku koleksiyonlarına adeta yeni bir boyut kazandıracak. O meşhur iksiri ve elinden hiç düşmeyen şırıngası deneylerini yaptığı standı ve tabiki olmazsa olmaz baş düşmanı ezeli rakibi Dr. gruber’ın kafası. Bildiğiniz gibi yeni üretilen figürlerin hepsi ülkemizde satışa sunulmuyor ne yazık ki.

Bu enfes figürün Türkiyede ki mağazalarda da yer almasını diliyoruz.

Re-Animator

Re-Animator

Filmi Hatırlatmak gerekirse;

Re-AnimatorH. P. Lovecraft tarafından kaleme alınmış aynı adlı hikâyeden yola çıkan ve senaryosu Dennis Paoli tarafından yazılıp 1985 yılında Stuart Gordon tarafından yönetilmiş bir korku – güldürü – bilim kurgu filmidir.

Film: Internet Movie Database sitesindeki oylamada 10,0 üzerinden 7,3 puan almıştır.

Konusu kısaca şöyledir: 

Başarılı bir tıp öğrencisi ve bir hastanede asistan olarak görev yapmakta olan Dan, dekanın kızı Megan’la birlikte güzel bir hayat sürmektedir. Bir gün ev arkadaşı ilanıyla Herbert West isimli birisi ilgilenir. West, ölenleri hayata döndürme üzerine deneyler yapan İsviçreli garip bir bilimadamıdır.West’i evine kabul eden Dan, bu adamın evinin bodrumunda deneyler yapmasına izin verir. Megan’la sahip oldukları ölü kedileri üzerinde deney yapan West’in daha büyük deneklere ihtiyacı vardır. West’in çalışmalarından çok etkilenen Dan, yardım etmeyi kabul ettiğinde başına geleceklerden habersizdir.

 

Yorumlar

Daha Fazla AKSİYON FİGÜR

To Top