Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator Aksiyon Figürü!

NECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator Aksiyon Figürü!

NECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator

Neca dur durak bilmiyor ve Neca: Alien and Predator” figürlerine bir yenisini daha katıyor. Kaçıncı Predator figürü olduğunu sayamadığım seriye bir “Hunter Predator” gelecek.

NECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator Aksiyon Figürü Satışa Çıktı! 
NECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator Aksiyon Figürü Satışa Çıktı!

Birkaç gün önce eBay ve Amazon internet sitelerinde yeni Alien vs. Predator Arcade Game’den Predator aksiyon figürü satışa çıktı. The Mad Predator (eBay, Amazon) ve Warrior Predator (eBay, Amazon) ürün yelpazesine üçüncü figürler olarak eklendi. Aksiyon figürlerini Arcade oyun görüntüsünde bir görüntü yaratmak için paint deco ile yapılan bu figür, 30’dan fazla artikülasyon (eklem) noktasına sahip ve yaklaşık 8 inç (20cm) stand yüksekliğe sahip. Yeni süper pozlanabilen  Ultimate gövdesini kullanıyorlar. Mad Predator, face hugger ve göğüs aksesuarlarıyla birlikte, Hunter Predator ise pulse rifles, smartguns, ve ikonikleşmiş mızrağıyla birlikte geliyor. 

NECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator Aksiyon Figürü Satışa Çıktı! 
NECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator Aksiyon Figürü Satışa Çıktı!

Şu an Hunter Predator eBay ve Amazon’dan $26,99’dan (yaklaşık 147 TL) satışa çıkmış durumda bulunuyor. Aralık ayı sonunda mağazalara dağıtılmak üzere kargolanmaya başladı bile.

Serinin sevenleri için evlerinde bulundurmak isteyecekleri bir figür olan Predator figürünü eBay NECA Store ya da Amazon NECA Store’dan satın alabilirsiniz.  

 

[foogallery id=”18260″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -