Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRNECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator Aksiyon Figürü!

NECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator Aksiyon Figürü!

NECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator

Neca dur durak bilmiyor ve Neca: Alien and Predator” figürlerine bir yenisini daha katıyor. Kaçıncı Predator figürü olduğunu sayamadığım seriye bir “Hunter Predator” gelecek.

NECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator Aksiyon Figürü Satışa Çıktı! 
NECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator Aksiyon Figürü Satışa Çıktı!

Birkaç gün önce eBay ve Amazon internet sitelerinde yeni Alien vs. Predator Arcade Game’den Predator aksiyon figürü satışa çıktı. The Mad Predator (eBay, Amazon) ve Warrior Predator (eBay, Amazon) ürün yelpazesine üçüncü figürler olarak eklendi. Aksiyon figürlerini Arcade oyun görüntüsünde bir görüntü yaratmak için paint deco ile yapılan bu figür, 30’dan fazla artikülasyon (eklem) noktasına sahip ve yaklaşık 8 inç (20cm) stand yüksekliğe sahip. Yeni süper pozlanabilen  Ultimate gövdesini kullanıyorlar. Mad Predator, face hugger ve göğüs aksesuarlarıyla birlikte, Hunter Predator ise pulse rifles, smartguns, ve ikonikleşmiş mızrağıyla birlikte geliyor. 

NECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator Aksiyon Figürü Satışa Çıktı! 
NECA: Alien vs Predator Arcade – Hunter Predator Aksiyon Figürü Satışa Çıktı!

Şu an Hunter Predator eBay ve Amazon’dan $26,99’dan (yaklaşık 147 TL) satışa çıkmış durumda bulunuyor. Aralık ayı sonunda mağazalara dağıtılmak üzere kargolanmaya başladı bile.

Serinin sevenleri için evlerinde bulundurmak isteyecekleri bir figür olan Predator figürünü eBay NECA Store ya da Amazon NECA Store’dan satın alabilirsiniz.  

 

[foogallery id=”18260″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

San Diego Comic Con 2021 Özel The Crow Figürü Geliyor!

0
The Crow filmindeki ünlü Eric Draven'ın sandalyesinde oturma sahnesinden ilhamla tasarlanan bu San Diego Comic Con 2021 özel figür setinin içeriğinde bol eklemli bir Eric Draven...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -