Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRNECA: God of War – Kratos ve Atreus 2’li Paket Satışta!

NECA: God of War – Kratos ve Atreus 2’li Paket Satışta!

“BOOOOOYYYY”Kratos 

Bir ay önce haberini verdiğimiz NECA’nın yeni aksiyon figür seti olan Kratos ve Atreus 2’li Paketi artık satışta! Bir süredir bekliyordum ve sonunda bu hayalim gerçekleşti. eBay ve Amazon’dan satışlar başlamış durumda.

 

NECA: God of War – Kratos ve Atreus 2’li Paket Satışta!!! 
NECA: God of War – Kratos ve Atreus 2’li Paket Satışta!!!

Kratos ve Atreus 7 inç (yaklaşık 18cm) boyutlarında, NECA eBay Store ve NECA Amazon Store‘ dan hemen satın alabilirsiniz. Yaklaşık iki hafta içinde mağazalarda da yerini almaya başlayacak olan setin fiyatı $54,99 (yaklaşık 300 TL)

Kargo ve vergilendirme haliyle yukarıdaki linklerden satın alabilirsiniz.  

NECA: God of War – Kratos ve Atreus 2’li Paket Satışta!!! 
NECA: God of War – Kratos ve Atreus 2’li Paket Satışta!!!

Kratos ile birlikte yeni bir agresif kafa heykeltraşı, sağ kalçasında asılı duran Mimir kafası, yeni eldiven, yeni eller, yeni çökmüş kalkan, yeni silahlar, eller için yeni ateş ve buzlanma efektleri mevcut. Bunların yanı sıra figürümüz, 36 artikülasyon (eklem) noktası ile oldukça fazla aksesuar ve pozlama seçenekleriyle sunuyor. Yeni Atreus’umuzda ise 25’den fazla artikülasyon (eklem) noktası olup oku ve yayı ile birlikte geliyor. Açılır kanatları olan paketlenme tarzıyla kutuda sergileme imkanını da sağlıyor.  Bu da bir opsiyon tabii ki.

 

NECA: God of War – Kratos ve Atreus 2’li Paket Satışta!!! 
NECA: God of War – Kratos ve Atreus 2’li Paket Satışta!!!

Oynamayanlar için söylemek gerekirse…

2018’in en iyi oyunu seçilen ve yıllardır PlayStation’ın ana oyunlarından biri olan God of War’ın ana karakteri Kratos, Olympos tanrılarına olan nefretini ve intikam duygusunu geride bırakarak, artık İskandinav tanrılarının ve canavarlarının topraklarında normal bir adam olarak yaşıyor. Bu sert ve acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşması ve oğluna da aynısını yapmasını öğretmesi gereken Kratos’un hikayesine tanık olacaksınız.  

[foogallery id=”18337″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -