Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: Many Faces of Pennywise Figürü Geliyor!

NECA: Many Faces of Pennywise Figürü Geliyor!

NECA, IT(2017) filminin yıldönümüne özel yeni bir Pennywise figürü duyurdu.

Figür ile ilgili en önemli nokta ise çok fazla kafa modeli ile birlikte gelmesi. Figürde tamı tamına 10 farklı kafa modeli bulunuyor.

Bunun yanı sıra figürün aksesuarları arasında birden fazla el modeli, artık ikonikleşmiş kırmızı balon ve kağıt gemi gibi aksesuarlar da mevcut. NECA tarafından daha önce pek çok Pennywise figürü duyuruldu, ancak öncekilerin hiçbirinde bu kadar çok kafa modellemesi bulunmuyordu. Hatta son dönemde herhangi bir markadan bu sayıda kafa modellemesi görmediğimizi de belirtmekte fayda var.

Henüz ön siparişe sunulmayan figür ile ilgili fiyat ve çıkış tarihi de duyurulmadı. Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız. Takipte kalın!

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -