Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: Many Faces of Pennywise Figürü Geliyor!

NECA: Many Faces of Pennywise Figürü Geliyor!

NECA, IT(2017) filminin yıldönümüne özel yeni bir Pennywise figürü duyurdu.

Figür ile ilgili en önemli nokta ise çok fazla kafa modeli ile birlikte gelmesi. Figürde tamı tamına 10 farklı kafa modeli bulunuyor.

Bunun yanı sıra figürün aksesuarları arasında birden fazla el modeli, artık ikonikleşmiş kırmızı balon ve kağıt gemi gibi aksesuarlar da mevcut. NECA tarafından daha önce pek çok Pennywise figürü duyuruldu, ancak öncekilerin hiçbirinde bu kadar çok kafa modellemesi bulunmuyordu. Hatta son dönemde herhangi bir markadan bu sayıda kafa modellemesi görmediğimizi de belirtmekte fayda var.

Henüz ön siparişe sunulmayan figür ile ilgili fiyat ve çıkış tarihi de duyurulmadı. Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız. Takipte kalın!

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -