Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: Alien Resurrection–Newborn Alien Fotoğraf ve Detayları Yayınlandı!

NECA: Alien Resurrection–Newborn Alien Fotoğraf ve Detayları Yayınlandı!

Newborn Alien

NECA her zamanki gibi Alien figürleri çıkarmaya devam ederken şimdi de Alien: Resurrection’dan Newborn Alien’ın yeni fotoğraflarını ve detaylarını paylaştı. 11 inç (yaklaşık 28 cm) yüksekliğinde olan bu büyük Neca aksiyon figürü oldukça güzel gözüküyor. Şimdi de figürün detaylarına geçelim. 

NECA: Alien Resurrection–Newborn Alien Fotoğraf ve Detayları Yayınlandı!
NECA: Alien Resurrection–Newborn Alien Fotoğraf ve Detayları Yayınlandı!

Alien: Resurrection, heyecan verici bilim-kurgu serisinin dördüncü filmi! Ripley’in ölümünden iki yüz yıl sonra, askeri bilim adamları, öldüğünde vücudunda bulunan Kraliçe embriyosunu çıkarmak için Ripley’i klonlamaya çalışırlar. Sekizinci girişimde başarılı olurlar. Ripley’in DNA’sı ile kirlenmiş olan Kraliçe, “Newborn” adı verilen grotesk bir insan / uzaylı melezi doğurur.

“Newborn” aksiyon figürü 11 inç (yaklaşık 28 cm) yüksekliğinde olup bir adet de stand içerir. Newborn, neredeyse heykel görünümünde olup, 30 artikülasyon (eklem) noktasına sahiptir.  

İleri ki zamanlarda daha fazla bilgi geldikçe aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

[foogallery id=”19091″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -