Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRNECA: Alien Resurrection–Newborn Alien Fotoğraf ve Detayları Yayınlandı!

NECA: Alien Resurrection–Newborn Alien Fotoğraf ve Detayları Yayınlandı!

Newborn Alien

NECA her zamanki gibi Alien figürleri çıkarmaya devam ederken şimdi de Alien: Resurrection’dan Newborn Alien’ın yeni fotoğraflarını ve detaylarını paylaştı. 11 inç (yaklaşık 28 cm) yüksekliğinde olan bu büyük Neca aksiyon figürü oldukça güzel gözüküyor. Şimdi de figürün detaylarına geçelim. 

NECA: Alien Resurrection–Newborn Alien Fotoğraf ve Detayları Yayınlandı!
NECA: Alien Resurrection–Newborn Alien Fotoğraf ve Detayları Yayınlandı!

Alien: Resurrection, heyecan verici bilim-kurgu serisinin dördüncü filmi! Ripley’in ölümünden iki yüz yıl sonra, askeri bilim adamları, öldüğünde vücudunda bulunan Kraliçe embriyosunu çıkarmak için Ripley’i klonlamaya çalışırlar. Sekizinci girişimde başarılı olurlar. Ripley’in DNA’sı ile kirlenmiş olan Kraliçe, “Newborn” adı verilen grotesk bir insan / uzaylı melezi doğurur.

“Newborn” aksiyon figürü 11 inç (yaklaşık 28 cm) yüksekliğinde olup bir adet de stand içerir. Newborn, neredeyse heykel görünümünde olup, 30 artikülasyon (eklem) noktasına sahiptir.  

İleri ki zamanlarda daha fazla bilgi geldikçe aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

[foogallery id=”19091″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -