Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: Alien Resurrection–Newborn Alien Fotoğraf ve Detayları Yayınlandı!

NECA: Alien Resurrection–Newborn Alien Fotoğraf ve Detayları Yayınlandı!

Newborn Alien

NECA her zamanki gibi Alien figürleri çıkarmaya devam ederken şimdi de Alien: Resurrection’dan Newborn Alien’ın yeni fotoğraflarını ve detaylarını paylaştı. 11 inç (yaklaşık 28 cm) yüksekliğinde olan bu büyük Neca aksiyon figürü oldukça güzel gözüküyor. Şimdi de figürün detaylarına geçelim. 

NECA: Alien Resurrection–Newborn Alien Fotoğraf ve Detayları Yayınlandı!
NECA: Alien Resurrection–Newborn Alien Fotoğraf ve Detayları Yayınlandı!

Alien: Resurrection, heyecan verici bilim-kurgu serisinin dördüncü filmi! Ripley’in ölümünden iki yüz yıl sonra, askeri bilim adamları, öldüğünde vücudunda bulunan Kraliçe embriyosunu çıkarmak için Ripley’i klonlamaya çalışırlar. Sekizinci girişimde başarılı olurlar. Ripley’in DNA’sı ile kirlenmiş olan Kraliçe, “Newborn” adı verilen grotesk bir insan / uzaylı melezi doğurur.

“Newborn” aksiyon figürü 11 inç (yaklaşık 28 cm) yüksekliğinde olup bir adet de stand içerir. Newborn, neredeyse heykel görünümünde olup, 30 artikülasyon (eklem) noktasına sahiptir.  

İleri ki zamanlarda daha fazla bilgi geldikçe aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

[foogallery id=”19091″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -