Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaHABERLERNECA Originals: Street Scene Diorama Artık Satışta!

NECA Originals: Street Scene Diorama Artık Satışta!

Neca Sokak Sahnesi

Neca, bize dehşet saçacak karakterleri yapmakla gayet mutlu bir şekilde devam ederken(özellikle şu sıralar kafayı Pennywise’a takmış durumda) bu korkunç arkadaşların takılabileceği bir mekan yapmışlar. Bir “Sokak Sahnesi”.

Neca’nın bu figürler dışında da kaliteli dioramalar yaptığını biliyoruz. Bu sokakta ise birçok farklı sahneye tanıklık edebilirsiniz. Jason‘ı, yeni kurbanı ile baş başa bırakabilir, Ninja Kablumbağlar‘ı pizza almaya götürebilirsiniz.

NECA Originals: Street Scene Diorama Artık Satışta!
NECA Originals: Street Scene Diorama Artık Satışta!

NECA Original – Street Scene Diorama’ya NECA eBay Store ve NECA Amazon Store da bulabilirsiniz. Esasında bu diorama, San Diego Comic-Con 2018‘de duyurulan TMNT Street Scene Diorama‘nın tekrardan boyanmış hali. 18 inç(yaklaşık 46 cm) uzunluğundaki dioramanın değeri $99.99 (+kargo).

[foogallery id=”21209″]
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -