Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaHABERLERNECA Originals: Street Scene Diorama Artık Satışta!

NECA Originals: Street Scene Diorama Artık Satışta!

Neca Sokak Sahnesi

Neca, bize dehşet saçacak karakterleri yapmakla gayet mutlu bir şekilde devam ederken(özellikle şu sıralar kafayı Pennywise’a takmış durumda) bu korkunç arkadaşların takılabileceği bir mekan yapmışlar. Bir “Sokak Sahnesi”.

Neca’nın bu figürler dışında da kaliteli dioramalar yaptığını biliyoruz. Bu sokakta ise birçok farklı sahneye tanıklık edebilirsiniz. Jason‘ı, yeni kurbanı ile baş başa bırakabilir, Ninja Kablumbağlar‘ı pizza almaya götürebilirsiniz.

NECA Originals: Street Scene Diorama Artık Satışta!
NECA Originals: Street Scene Diorama Artık Satışta!

NECA Original – Street Scene Diorama’ya NECA eBay Store ve NECA Amazon Store da bulabilirsiniz. Esasında bu diorama, San Diego Comic-Con 2018‘de duyurulan TMNT Street Scene Diorama‘nın tekrardan boyanmış hali. 18 inç(yaklaşık 46 cm) uzunluğundaki dioramanın değeri $99.99 (+kargo).

[foogallery id=”21209″]
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -