Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaHABERLERNECA Originals: Street Scene Diorama Artık Satışta!

NECA Originals: Street Scene Diorama Artık Satışta!

Neca Sokak Sahnesi

Neca, bize dehşet saçacak karakterleri yapmakla gayet mutlu bir şekilde devam ederken(özellikle şu sıralar kafayı Pennywise’a takmış durumda) bu korkunç arkadaşların takılabileceği bir mekan yapmışlar. Bir “Sokak Sahnesi”.

Neca’nın bu figürler dışında da kaliteli dioramalar yaptığını biliyoruz. Bu sokakta ise birçok farklı sahneye tanıklık edebilirsiniz. Jason‘ı, yeni kurbanı ile baş başa bırakabilir, Ninja Kablumbağlar‘ı pizza almaya götürebilirsiniz.

NECA Originals: Street Scene Diorama Artık Satışta!
NECA Originals: Street Scene Diorama Artık Satışta!

NECA Original – Street Scene Diorama’ya NECA eBay Store ve NECA Amazon Store da bulabilirsiniz. Esasında bu diorama, San Diego Comic-Con 2018‘de duyurulan TMNT Street Scene Diorama‘nın tekrardan boyanmış hali. 18 inç(yaklaşık 46 cm) uzunluğundaki dioramanın değeri $99.99 (+kargo).

[foogallery id=”21209″]

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

0
Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu. Anakin Skywalker heykeli Sideshow'un Mythos heykel serisinden ve Anakin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -