Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNeca: The Terminator: Dark Fate - Sarah Connor & T-800 Paket Tasarımları!

Neca: The Terminator: Dark Fate – Sarah Connor & T-800 Paket Tasarımları!

Neca, The Terminator: Dark Fate filminden Sarah Connor ve T-800 aksiyon figürlerinin kutu tasarım fotoğrafları paylaşıldı!

Şimdi size açık bir şey söyleyeceğim. Son günlerde Marvel yapımları ile ilgili yerli yabancı demeç veren eski toprak yönetmenleri biraz daha yaratıcı olup yeni şeyler üretmeye davet ediyorum. İşin bir çok farklı yönü olsa da son yıllarda re-make ve devam filmleri fazlası ile vizyonda yerini almakta. Bir sinema izleyicisi olarak ben de bu durumu çok fazla eleştirenlerden biriyim.

Bu sitemimi de dile getirdikten sonra Neca‘nın taze paylaşımını yaptığı Sarah Connor ve T-800 figürlerini sculpt olarak çok beğendiğimi söylemek zorundayım. Koleksiyonuma uzun süre sonra Terminator serisinden eklemek istediğim ikili oldular. Paket Tasarımları da hiç fena değil. Blade Runner tonlarını ve stilini andırıyor ama paketle sergilerken bile keyif verecektir.

Detaylar geldikçe yine sizlere bildireceğiz. Takipte kalın!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -