Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNeca: The Terminator: Dark Fate - Sarah Connor & T-800 Paket Tasarımları!

Neca: The Terminator: Dark Fate – Sarah Connor & T-800 Paket Tasarımları!

Neca, The Terminator: Dark Fate filminden Sarah Connor ve T-800 aksiyon figürlerinin kutu tasarım fotoğrafları paylaşıldı!

Şimdi size açık bir şey söyleyeceğim. Son günlerde Marvel yapımları ile ilgili yerli yabancı demeç veren eski toprak yönetmenleri biraz daha yaratıcı olup yeni şeyler üretmeye davet ediyorum. İşin bir çok farklı yönü olsa da son yıllarda re-make ve devam filmleri fazlası ile vizyonda yerini almakta. Bir sinema izleyicisi olarak ben de bu durumu çok fazla eleştirenlerden biriyim.

Bu sitemimi de dile getirdikten sonra Neca‘nın taze paylaşımını yaptığı Sarah Connor ve T-800 figürlerini sculpt olarak çok beğendiğimi söylemek zorundayım. Koleksiyonuma uzun süre sonra Terminator serisinden eklemek istediğim ikili oldular. Paket Tasarımları da hiç fena değil. Blade Runner tonlarını ve stilini andırıyor ama paketle sergilerken bile keyif verecektir.

Detaylar geldikçe yine sizlere bildireceğiz. Takipte kalın!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -