Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRNeca: The Terminator: Dark Fate - Sarah Connor & T-800 Paket Tasarımları!

Neca: The Terminator: Dark Fate – Sarah Connor & T-800 Paket Tasarımları!

Neca, The Terminator: Dark Fate filminden Sarah Connor ve T-800 aksiyon figürlerinin kutu tasarım fotoğrafları paylaşıldı!

Şimdi size açık bir şey söyleyeceğim. Son günlerde Marvel yapımları ile ilgili yerli yabancı demeç veren eski toprak yönetmenleri biraz daha yaratıcı olup yeni şeyler üretmeye davet ediyorum. İşin bir çok farklı yönü olsa da son yıllarda re-make ve devam filmleri fazlası ile vizyonda yerini almakta. Bir sinema izleyicisi olarak ben de bu durumu çok fazla eleştirenlerden biriyim.

Bu sitemimi de dile getirdikten sonra Neca‘nın taze paylaşımını yaptığı Sarah Connor ve T-800 figürlerini sculpt olarak çok beğendiğimi söylemek zorundayım. Koleksiyonuma uzun süre sonra Terminator serisinden eklemek istediğim ikili oldular. Paket Tasarımları da hiç fena değil. Blade Runner tonlarını ve stilini andırıyor ama paketle sergilerken bile keyif verecektir.

Detaylar geldikçe yine sizlere bildireceğiz. Takipte kalın!

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -