Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRNECA: TMNT 1990 Movie Foot Soldier 1/4 Ölçekli Figürü (Güncellendi)

NECA: TMNT 1990 Movie Foot Soldier 1/4 Ölçekli Figürü (Güncellendi)

TMNT 1990 Movie Foot Soldier

Son yıllarda tekrar sinemalarda karşımıza çıkıp bizi heyecanlandıran ve bence güzel bir iş çıkartan Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT ) filmleri sayesinde yeni nesil çocuklara ve gençlere de TMNT sevgisini aşıladı.

NECA: TMNT 1990 Movie Foot Soldier 1/4 Ölçekli Figürü (Güncellendi)
NECA: TMNT 1990 Movie Foot Soldier 1/4 Ölçekli Figürü (Güncellendi)

NECA, 1990 TMNT filminden 1/4 Ölçekli Foot Soldier aksiyon figürü için yeni fotoğraflarını yayımladı! Yeni görselde, figüre dahil edilecek sayısız öğeyi sergiliyorlar. Bunlara üç ek değiştirilebilir el seti, bir kılıç, bir sai, bir cop, nunchaku ve bir balta dahildir. Figürün ücreti bu yılın ilk çeyreğinde duyurulması bekleniyor.  

Foot Clan Asker 18 inç (yaklaşık 45.72 cm) yükseklikte ve çift diz ve dirsek eklemleri dahil olmak üzere 30’dan fazla artikülasyon (eklem) noktasına sahiptir. Figür son derece ayrıntılı ve tamamen doğru ve ninja silah aksesuarları ve cephaneliği ile birlikte geliyor. 

İleri ki günlerde daha fazla bilgi geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

[foogallery id=”18608″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -