Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: TMNT 1990 Movie Foot Soldier 1/4 Ölçekli Figürü (Güncellendi)

NECA: TMNT 1990 Movie Foot Soldier 1/4 Ölçekli Figürü (Güncellendi)

TMNT 1990 Movie Foot Soldier

Son yıllarda tekrar sinemalarda karşımıza çıkıp bizi heyecanlandıran ve bence güzel bir iş çıkartan Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT ) filmleri sayesinde yeni nesil çocuklara ve gençlere de TMNT sevgisini aşıladı.

NECA: TMNT 1990 Movie Foot Soldier 1/4 Ölçekli Figürü (Güncellendi)
NECA: TMNT 1990 Movie Foot Soldier 1/4 Ölçekli Figürü (Güncellendi)

NECA, 1990 TMNT filminden 1/4 Ölçekli Foot Soldier aksiyon figürü için yeni fotoğraflarını yayımladı! Yeni görselde, figüre dahil edilecek sayısız öğeyi sergiliyorlar. Bunlara üç ek değiştirilebilir el seti, bir kılıç, bir sai, bir cop, nunchaku ve bir balta dahildir. Figürün ücreti bu yılın ilk çeyreğinde duyurulması bekleniyor.  

Foot Clan Asker 18 inç (yaklaşık 45.72 cm) yükseklikte ve çift diz ve dirsek eklemleri dahil olmak üzere 30’dan fazla artikülasyon (eklem) noktasına sahiptir. Figür son derece ayrıntılı ve tamamen doğru ve ninja silah aksesuarları ve cephaneliği ile birlikte geliyor. 

İleri ki günlerde daha fazla bilgi geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

[foogallery id=”18608″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Yerli Üreticimiz Kilink Custom’dan Teoman Figürü Geliyor!

0
Yerli figür üreticimiz olan Kilink Custom'dan limitli Teoman figürü geliyor. Orkun Tunç'un projesi olan bu figürde Teoman'ın o dönemi yaşayan herkesin kulağında yer etmiş...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -