Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNeca: Toony Terrors Figürlerinden İlk Fotoğraflar Geldi!

Neca: Toony Terrors Figürlerinden İlk Fotoğraflar Geldi!

Neca: birkaç gün önce yeni duyurduğu 6 inç Toony Terrors serisinden ilk serinin fotoğraflarını yayınladı. Her figür kendine has dioraması ve aksesuarı ile birlikte geliyor. Bu serideki tüm figürler, sanki 80’lerin klasik animasyonlarından yola çıkılarak tasarlanmış, hepsinde tam bir Retro havası var gerçekten.

Figürler ise tüm zamanların en ikonik korku filmlerinden: Jason Voorhees, Freddy Krueger, 1990 Pennywise, ve Pennywise(2017 ) karakterleri. Son olarak figürler şuan ön-sipariş de olup, 2019 Ekim tarihi yakınlarında koleksiyonerler ile buluşacak.

Neca: Toony Terrors Figürlerinden İlk Fotoğraflar!
Neca: Toony Terrors Figürlerinden İlk Fotoğraflar!

Bunların yanında Toony Terrors 2. seriden; Micheal Myers ve Pinhead figürlerinin fotoğrafları da sızdırılmış durumda. Ama diğer 2 figür hakkında bir bilgimiz yok. Yeni haberler, fotoğraflar geldikçe sitemizde paylaşmaya tam gaz devam edeceğiz. Takipte Kalın!

  • Ürünler için buradan ön-sipariş verebilirsiniz. 
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -