Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNeca: Toony Terrors Figürlerinden İlk Fotoğraflar Geldi!

Neca: Toony Terrors Figürlerinden İlk Fotoğraflar Geldi!

Neca: birkaç gün önce yeni duyurduğu 6 inç Toony Terrors serisinden ilk serinin fotoğraflarını yayınladı. Her figür kendine has dioraması ve aksesuarı ile birlikte geliyor. Bu serideki tüm figürler, sanki 80’lerin klasik animasyonlarından yola çıkılarak tasarlanmış, hepsinde tam bir Retro havası var gerçekten.

Figürler ise tüm zamanların en ikonik korku filmlerinden: Jason Voorhees, Freddy Krueger, 1990 Pennywise, ve Pennywise(2017 ) karakterleri. Son olarak figürler şuan ön-sipariş de olup, 2019 Ekim tarihi yakınlarında koleksiyonerler ile buluşacak.

Neca: Toony Terrors Figürlerinden İlk Fotoğraflar!
Neca: Toony Terrors Figürlerinden İlk Fotoğraflar!

Bunların yanında Toony Terrors 2. seriden; Micheal Myers ve Pinhead figürlerinin fotoğrafları da sızdırılmış durumda. Ama diğer 2 figür hakkında bir bilgimiz yok. Yeni haberler, fotoğraflar geldikçe sitemizde paylaşmaya tam gaz devam edeceğiz. Takipte Kalın!

  • Ürünler için buradan ön-sipariş verebilirsiniz. 
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys: Hong Kong’da The Flash Filmi İçin Sergi Açıyor!

0
Bu yaz Hot Toys, Warner Bros. yapımlarından esinlenerek 100. yıl dönemini kutlamak için bir dizi etkinlik düzenliyor. Öncelikle DC'nin The Flash filmini konu alan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -