Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: Ultimate Ghostface Aksiyon Figürü

NECA: Ultimate Ghostface Aksiyon Figürü

Neca, 90’ların en sevilen karakterlerinden Ghostface figürünün detaylarını ve fotoğraflarını paylaştı! 

Yazıya geçmeden evvel bir şey itiraf edeceğim ahali. Scream filmi bahsi geçtiğinde benim zihnimde canlanan görüntüler Scream yerine genellikle Scary Movie filmine ait. Buna engel olamıyorum. İtirafımı da yapıp rahatladıktan sonra Neca’nın Ultimate ailesine kattığı Ghostface figüründen bahsetmeye başlayabiliriz. 

Ghostface1
Figürümüz tipik olarak 7 inç (17 cm ebatında) ful hareketli ve kumaş kıyafeti ile arzı endam etmekte. Ghostface figürü bir kasapta bulabileceğiniz kadar ekipman ile birlikte geliyor. 3 farklı bıçak ki bunların üzerinde kan izleri de mevcut bir adette tırpan geliyor. Figürün üzerinde yer alan maskeye ek olarak 3 adet farklı maske de mevcut. 

Figür kasım ayında koleksiyonlara gelecek. Şuan için detaylar bu kadar ama aşağı yukarı Ultimate figürlerin fiyatına yakın olacaktır diye tahmin ediyorum. 

 

 

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -