Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA: Ultimate Ghostface Aksiyon Figürü

NECA: Ultimate Ghostface Aksiyon Figürü

Neca, 90’ların en sevilen karakterlerinden Ghostface figürünün detaylarını ve fotoğraflarını paylaştı! 

Yazıya geçmeden evvel bir şey itiraf edeceğim ahali. Scream filmi bahsi geçtiğinde benim zihnimde canlanan görüntüler Scream yerine genellikle Scary Movie filmine ait. Buna engel olamıyorum. İtirafımı da yapıp rahatladıktan sonra Neca’nın Ultimate ailesine kattığı Ghostface figüründen bahsetmeye başlayabiliriz. 

Ghostface1
Figürümüz tipik olarak 7 inç (17 cm ebatında) ful hareketli ve kumaş kıyafeti ile arzı endam etmekte. Ghostface figürü bir kasapta bulabileceğiniz kadar ekipman ile birlikte geliyor. 3 farklı bıçak ki bunların üzerinde kan izleri de mevcut bir adette tırpan geliyor. Figürün üzerinde yer alan maskeye ek olarak 3 adet farklı maske de mevcut. 

Figür kasım ayında koleksiyonlara gelecek. Şuan için detaylar bu kadar ama aşağı yukarı Ultimate figürlerin fiyatına yakın olacaktır diye tahmin ediyorum. 

 

 

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -