Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA Ultimate Bad Blood vs Enforcer Predator İkili Paketi Bizlerle!

NECA Ultimate Bad Blood vs Enforcer Predator İkili Paketi Bizlerle!

NECA’dan harika haber!

NECA‘nın, Ultimate Bad Blood Predator vs Enforcer Predator 2-Pack olarak karşımızda.

Köklü bir seri olan Predator serisinden Ultimate Bad Blood Predator ve Enforcer Predator olarak iki Predator’ün de içinde bulunduğu bir paket olarak piyasaya çıkıyor. Ebay ve Amazon’dan sipariş verebileceğiniz bu muhteşem paket bu ayın sonunda $54.99’dan piyasaya çıkacak.

Aksesuarlar ve Özellikleri:

Figürler yaklaşık 8 inç (20.32cm) yüksekliğinde olup 25 artikülasyon (eklem) noktası vardır. Her birisinin değiştirilebilen iki kafa modeli. Her birisinin ayrı silahları ve figürlerin üzerilerine takacakları ganimet niteliğinde kafalar bulunuyor.

Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -