Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA Ultimate Bad Blood vs Enforcer Predator İkili Paketi Bizlerle!

NECA Ultimate Bad Blood vs Enforcer Predator İkili Paketi Bizlerle!

NECA’dan harika haber!

NECA‘nın, Ultimate Bad Blood Predator vs Enforcer Predator 2-Pack olarak karşımızda.

Köklü bir seri olan Predator serisinden Ultimate Bad Blood Predator ve Enforcer Predator olarak iki Predator’ün de içinde bulunduğu bir paket olarak piyasaya çıkıyor. Ebay ve Amazon’dan sipariş verebileceğiniz bu muhteşem paket bu ayın sonunda $54.99’dan piyasaya çıkacak.

Aksesuarlar ve Özellikleri:

Figürler yaklaşık 8 inç (20.32cm) yüksekliğinde olup 25 artikülasyon (eklem) noktası vardır. Her birisinin değiştirilebilen iki kafa modeli. Her birisinin ayrı silahları ve figürlerin üzerilerine takacakları ganimet niteliğinde kafalar bulunuyor.

Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -