Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA'dan 35. Yıl Dönümüne Özel Robocop Figürü!

NECA’dan 35. Yıl Dönümüne Özel Robocop Figürü!

 

Robocop severlere müjde! Neca, yeni yılda tam tamına 35 yaşına girecek olan Robocop efsanesinin figürünü duyurdu. Yaklaşık 7 inç (17cm) boyutunda olacak iki farklı Robocop figürü geliyor.

İlk olarak savaşa tam olarak hazır bir Robocop’u göreceğiz. Değiştirilebilir data spike yumruğu, 2 adet silahı, namlu patlama efekti ve değiştirilebilir Peter Weller kafa modellemesine sahip olan figürümüzün fiyatı ise yaklaşık 35$ olarak belirtildi.

Diğer açıklanan Robocop figürümüz ise girdiği mücadele sonucu savaştan ağır hasarlar alıp zarar görmüş bir şekilde gözüken Robocop olacak. İlk bahsettiğimiz Robocop’un tüm özelliklerine sahip olması ile birlikte zarar görmüş bir zırh görünümüne sahip olan figürümüz, ince ayrıntılarıyla monitörlü bir koltuk daha içeriyor. Bu figürümüzün fiyatı ise yaklaşık 65$ olarak açıklandı.

Ön siparişe açılan figürlerin piyasaya sürülmesi için beklenen tarih ise 2022 Nisan ayı olarak gözüküyor.

 

 

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -