Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA'dan 35. Yıl Dönümüne Özel Robocop Figürü!

NECA’dan 35. Yıl Dönümüne Özel Robocop Figürü!

 

Robocop severlere müjde! Neca, yeni yılda tam tamına 35 yaşına girecek olan Robocop efsanesinin figürünü duyurdu. Yaklaşık 7 inç (17cm) boyutunda olacak iki farklı Robocop figürü geliyor.

İlk olarak savaşa tam olarak hazır bir Robocop’u göreceğiz. Değiştirilebilir data spike yumruğu, 2 adet silahı, namlu patlama efekti ve değiştirilebilir Peter Weller kafa modellemesine sahip olan figürümüzün fiyatı ise yaklaşık 35$ olarak belirtildi.

Diğer açıklanan Robocop figürümüz ise girdiği mücadele sonucu savaştan ağır hasarlar alıp zarar görmüş bir şekilde gözüken Robocop olacak. İlk bahsettiğimiz Robocop’un tüm özelliklerine sahip olması ile birlikte zarar görmüş bir zırh görünümüne sahip olan figürümüz, ince ayrıntılarıyla monitörlü bir koltuk daha içeriyor. Bu figürümüzün fiyatı ise yaklaşık 65$ olarak açıklandı.

Ön siparişe açılan figürlerin piyasaya sürülmesi için beklenen tarih ise 2022 Nisan ayı olarak gözüküyor.

 

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -