Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNECA'dan 7'' Ölçekli ALF Figürü Geliyor!

NECA’dan 7” Ölçekli ALF Figürü Geliyor!

NECA, geçtiğimiz günlerde bazı figürlerin duyurusunu yaptı. Bu figürler arasında 80’lerin sevilen sitcom dizisi olan ALF karakterinin figürü de mevcuttu. Şimdi ise NECA, ALF figürünün detaylarını da paylaştı.

1986 yılında yayınlanmaya başlayan ve 4 sezon süren dizide, Melmac isimli bir gezegenden gelen uzaylı ALF‘in Dünya’daki yaşamı konu alınmıştı. Çocukluğunu o yıllarda geçirenlerin merakla beklediği figür ise NECA’dan geldi. 1/12 ölçekli ALF figürü, yaklaşık 7” (17.7cm) uzunluğa sahip olacak.

Aksesuar olarak figürle birlikte değiştirilebilir el modellemeleri, gözlüğü, kolası, radyo cihazı, sarı gömleği, çerçevelenmiş portresi, patlamış mısırları, yeşillik dolu bir torba ve sandviç yaptığı bir kedi görmekteyiz. Özellikle kedi aksesuarı benim çok hoşuma gitti.

Figürün şu an için fiyatı belli olmasa da tahmini çıkış tarihi 2022 Ağustos ayını işaret ediyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -