Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNeca'dan"31 Nights of Fright" kapsamında "Gremlins, Gargoyles, Mummy" Figürleri!

Neca’dan”31 Nights of Fright” kapsamında “Gremlins, Gargoyles, Mummy” Figürleri!

Neca, geçtiğimiz hafta boyunca “31 Nights of Fright” etkinliği kutlamaları kapsamında 3 adet figür daha paylaştı.

Bildiğiniz gibi diğer markaların aksine Neca, global pazarı hedefleyerek daha fazla süper kahraman figürü eşittir para formülü ile çalışan bir firma değil. Bu yüzdende ilk hedefleri olan Amerika’da yaşan hem yeni nesil koleksiyoncuları hem de eski koleksiyoncuları mutlu etmek oluyor.

Son dönem lisans altına aldıkları, bizim gibi eski kuşakların çocukluğunda çok önemli bir yer tutan “Gargoyles” çizgi filmi serisi takipçilerini çok mutlu etti. “31 Nights of Fright”  kapsamında duyurdukları figürlerden birisi de Gargoyles – Hudson Ultimate Aksiyon Figürü oldu.

Çıkış Tarihi: Mart 2022

Ayrıca uzun zamandır sürdükleri Gremlins serisi aksiyon figürlere Gremlins 2: The New Batch filminden, “Brain Gremlin Ultimate” aksiyon figürünü duyurdular. Hem figürün hem de kutunun görselleri takipçilerini mutlu etmeyi başardı.

Çıkış Tarihi: Mart2022

Son olarak klasik korku filmlerini mutlu etmeyi de unutmamışlar. Beyaz perde klasiğinin 90. yıldönümüne ithafen NECA, Boris Karloff unutulmaz oyunculuğu ile klasikleşmiş “Mummy” nin çıkışını da müjdeledi.

Çıkış Tarihi: Aralık 2021

Gargoyles – Hudson Ultimate Aksiyon Figür: 

 

Brain Gremlin Ultimate Aksiyon Figür: 

 

The Mummy Ultimate Aksiyon Figür:

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -