Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNeca'dan"31 Nights of Fright" kapsamında "Gremlins, Gargoyles, Mummy" Figürleri!

Neca’dan”31 Nights of Fright” kapsamında “Gremlins, Gargoyles, Mummy” Figürleri!

Neca, geçtiğimiz hafta boyunca “31 Nights of Fright” etkinliği kutlamaları kapsamında 3 adet figür daha paylaştı.

Bildiğiniz gibi diğer markaların aksine Neca, global pazarı hedefleyerek daha fazla süper kahraman figürü eşittir para formülü ile çalışan bir firma değil. Bu yüzdende ilk hedefleri olan Amerika’da yaşan hem yeni nesil koleksiyoncuları hem de eski koleksiyoncuları mutlu etmek oluyor.

Son dönem lisans altına aldıkları, bizim gibi eski kuşakların çocukluğunda çok önemli bir yer tutan “Gargoyles” çizgi filmi serisi takipçilerini çok mutlu etti. “31 Nights of Fright”  kapsamında duyurdukları figürlerden birisi de Gargoyles – Hudson Ultimate Aksiyon Figürü oldu.

Çıkış Tarihi: Mart 2022

Ayrıca uzun zamandır sürdükleri Gremlins serisi aksiyon figürlere Gremlins 2: The New Batch filminden, “Brain Gremlin Ultimate” aksiyon figürünü duyurdular. Hem figürün hem de kutunun görselleri takipçilerini mutlu etmeyi başardı.

Çıkış Tarihi: Mart2022

Son olarak klasik korku filmlerini mutlu etmeyi de unutmamışlar. Beyaz perde klasiğinin 90. yıldönümüne ithafen NECA, Boris Karloff unutulmaz oyunculuğu ile klasikleşmiş “Mummy” nin çıkışını da müjdeledi.

Çıkış Tarihi: Aralık 2021

Gargoyles – Hudson Ultimate Aksiyon Figür: 

 

Brain Gremlin Ultimate Aksiyon Figür: 

 

The Mummy Ultimate Aksiyon Figür:

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -