Perşembe, Aralık 9, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRNeca'dan"31 Nights of Fright" kapsamında "Gremlins, Gargoyles, Mummy" Figürleri!

Neca’dan”31 Nights of Fright” kapsamında “Gremlins, Gargoyles, Mummy” Figürleri!

Neca, geçtiğimiz hafta boyunca “31 Nights of Fright” etkinliği kutlamaları kapsamında 3 adet figür daha paylaştı.

Bildiğiniz gibi diğer markaların aksine Neca, global pazarı hedefleyerek daha fazla süper kahraman figürü eşittir para formülü ile çalışan bir firma değil. Bu yüzdende ilk hedefleri olan Amerika’da yaşan hem yeni nesil koleksiyoncuları hem de eski koleksiyoncuları mutlu etmek oluyor.

Son dönem lisans altına aldıkları, bizim gibi eski kuşakların çocukluğunda çok önemli bir yer tutan “Gargoyles” çizgi filmi serisi takipçilerini çok mutlu etti. “31 Nights of Fright”  kapsamında duyurdukları figürlerden birisi de Gargoyles – Hudson Ultimate Aksiyon Figürü oldu.

Çıkış Tarihi: Mart 2022

Ayrıca uzun zamandır sürdükleri Gremlins serisi aksiyon figürlere Gremlins 2: The New Batch filminden, “Brain Gremlin Ultimate” aksiyon figürünü duyurdular. Hem figürün hem de kutunun görselleri takipçilerini mutlu etmeyi başardı.

Çıkış Tarihi: Mart2022

Son olarak klasik korku filmlerini mutlu etmeyi de unutmamışlar. Beyaz perde klasiğinin 90. yıldönümüne ithafen NECA, Boris Karloff unutulmaz oyunculuğu ile klasikleşmiş “Mummy” nin çıkışını da müjdeledi.

Çıkış Tarihi: Aralık 2021

Gargoyles – Hudson Ultimate Aksiyon Figür: 

 

Brain Gremlin Ultimate Aksiyon Figür: 

 

The Mummy Ultimate Aksiyon Figür:

BENZER HABERLER
Superman & Lois 2. Sezon Fragmanı Paylaşıldı!

Superman & Lois 2. Sezon Fragmanı Paylaşıldı!

0
Superman efsanesine farklı bir yerden bakarak beğeni kazanan Superman & Lois’in 1. sezonu ağırlıklı olarak ebeveyn olarak Smallville’e taşınan Clark ve Lois’in aile ilişkilerine...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -