Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜNetflix'in "The Witcher" dizisinden yeni görseller paylaşıldı!

Netflix’in “The Witcher” dizisinden yeni görseller paylaşıldı!

Henry Cavill, uzun zamandır beklenen The Witcher dizisine ait ilk görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı. Geralt of Rivia olarak kendisine ilk bakış yaptığımız görselde söylemeliyiz ki Henry Cavill mükemmel bir Geralt olmuş!  Yine de söylemeden geçemeyeceğiz ki: “O kolye olmamış Henry abi”. Olmamış. Aynı zamanda Yennefer ve Ciri karakterlerinin de görselleri gelmiş ki, oyuncu seçimleri belirlendiği andan itibaren ön yargılı davrandığımız Anya Chalotra ve Freya Alan, gelen görsellerle kimi kısmın fikrini değiştirse de, kimisi hala aynı ölçüde nefret ediyor bu oyuncu seçimlerinden.

Netflix Türkiye‘nin de sosyal medya hesaplarında paylaştığı logo ise, kitapla ve oyunla farklılık gösterse de, bize kalırsa logo konusunda oldukça başarılı bir iş çıkarılmış. Dizi 1992’de yayınlanan kitaptan esinlenerek harekete geçmiş olsa da internette dolaşan söylentilere göre kitaptan farklılık göstereceği noktalara sahip. Resmi bir açıklama olmasa da, dizinin Aralık 2019 tarihinde yayın hayatına gireceği söylentiler arasında. Şu anda kesin olan tek şey ise, dizinin ilk sezonunun 8 bölümden oluşacak olması. Netflix Orjinal ürünü olan The Witcher dizisinin yapımcılığını, Umbrella Academy, The Defenders ve Daredevil dizilerinden tanıdığımız, Lauren Schmidt üstleniyor.

Netflix’in “The Witcher” dizisinden yeni görseller paylaşıldı!
Netflix’in “The Witcher” dizisinden yeni görseller paylaşıldı!

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmamış olsa da önümüzdeki büyük etkinliklerden biri olan San Diego Comic-Con 2019 etkinliğinde fragmanın yayınlanması oldukça olası. Oyun, dizi, çizgi roman, film ve figür konusunda büyük firmaların yeni ürünlerini tanıttığı San Diego Comic-Con ise, 18 Temmuz 2019 tarihinde başlıyor.

Netflix’in “The Witcher” dizisinden yeni görseller paylaşıldı!
Netflix’in “The Witcher” dizisinden yeni görseller paylaşıldı!
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Yerli Üreticimiz Kilink Custom’dan Teoman Figürü Geliyor!

0
Yerli figür üreticimiz olan Kilink Custom'dan limitli Teoman figürü geliyor. Orkun Tunç'un projesi olan bu figürde Teoman'ın o dönemi yaşayan herkesin kulağında yer etmiş...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -