Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

New York Toy Fair 2018: Mezco

New York Toy Fair 2018: Mezco

AKSİYON FİGÜR

New York Toy Fair 2018: Mezco

New York Toy Fair 2018: Mezco Figür Duyuruları!!!

New York Toy Fair 2018: Mezco Figür Duyuruları!!!

 

Sevdiğimiz markalardan birisi de Mezco’dur bizim. Kendine özgü tarzları ile nerede olursa olsun kendilerini belli ederler. Bir figürün Mezco ürünü olduğunu km’lerce uzaktan anlayabilirsiniz. Tabii ki kötü tarafı ise bizim ekonomik şartlarımıza göre biraz pahalı olmaları fakat bizim Mezco’yu sevmemizi engelleyen bir durum değil. =)

New York Toy Fuarı başladığından beri merakla beklediğimiz markalardan birisiydi kendileri. Fuara kadar zaten bazı figürleri tanıtmış ve gün yüzüne çıkartmışlardı ama yine de fuar’ı bekledik.

New York Toy Fair 2018: Mezco - DC

New York Toy Fair 2018: Mezco – DC

DC Figürleri:

DC Comics figürleri arasında öncelikle “Justice League (Adalet Birliği)” ekibin film versiyonları yer alıyor. Ardından “Superman, Batman, Catwoman, Green Lantern, Joker, Batman Beyond ve Darksaid‘in” çizgi roman versiyonları var. Bakalım nasılmış bu figürlerin fotoğrafları.

New York Toy Fair 2018: Mezco Marvel Figür Serisi: 

New York Toy Fair 2018: Mezco Marvel Figür Serisi:

Marvel Figürleri:

Daredevil, Punisher, Hera, Thor, Hulk gibi movie tabanlı figürlerin yanında, Aklımı başımdan alan Çizgi Roman figürleri de tanıtıldı! Özellikle Cable! Cable ile ilgili hayranlığım giderek artıyor. Cüzdanlar isyan içerisinde. Bununla birlikte Spider-Man, Black Panther, Dr.Strange! (kendisi de net listemde) Iron Man, Wolverine, Cyclops, Old Man Logan gibi figürler duyuruldu!

 

 

New York Toy Fair 2018: Mezco Living Dead Dolls Serisi: 

New York Toy Fair 2018: Mezco Living Dead Dolls Serisi:

Living Dead Dolls Serisi:

Mezco’nun en sevilen serilerinden birtanesi de hiç kuşkusuz ki Living Dead Dolls serisidir. “Jason, Chucky, Bride of Chucky, Exorcist, BeetleJuice, Treck&Treat, Annebelle, A Clockwork Orange, Freddy, Pennywise, Catwoman,” gibi karakterlerin figürleri duyurulmuş durumda.

 

 

New York Toy Fair 2018: Mezco Sinema / Dizi Figür Serisi: 

New York Toy Fair 2018: Mezco Sinema / Dizi Figür Serisi

Sinema / Dizi Figür Serisi:

Özellikle, ilgimizi çeken figürlerin başında sanırım Keanu Reeves’in John Wick karakteri var. Bir seri olma yolunda giden karakterin, benzerlik ve işciliği gerçekten çok güzel! Bununla birlikte Efsane Vampir avcısı Blade, “Spider-Man Homecoming” versiyonu ile Spider-Man,  Thor: Ragnarok “Hera, Thor ve Hulk” ki gerçekten benzerlik olsun işçilik olsun inanılmaz güzel!  Frank Castle (Punisher) Kesinlikle listemde olan bir diğer figür de bu!, Daredevil, Jason, A Clockwork Orange: Alex DeLarge, Jason Myers, Dawn Of The Dead: Flyboy Zombie, Evil Dead 2: Ash,  Dawn Of The Dead: Plaid Shirt Zombie, Temel Reis, bir diğer liste başı figürüm, ıspanakları hazırlayın!, Ghostbusters! Arghhhh kesinlikle bir süre sonra dizeceğim bu seriyi!,Alex DeLarge Hellriser 3: Hell On Earth, Annabell Creation, açıklanan figürler

 

 

 

New York Toy Fair 2018: Mezco Diğer Ürünler:

New York Toy Fair 2018: Mezco

 

Diğer Ürünler:

Bütün bu serilerin yanında, yine bir birinden ilginç figürler de yayınlandı. Bu sene Mezco gerçekten çok çalışmış! =)

 

KAYNAK: http://www.figures.com

Comments

More in AKSİYON FİGÜR

To Top