Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaHABERLERNew York TOY FAIR 2019: Mattel x BTS

New York TOY FAIR 2019: Mattel x BTS

BzztMedia’nın K-Pop tan sorumlu eş başkanı olarak bu haberi sizlerle paylaşmaktan onur duyarım!

BTS-Not Today_Park Jimin

Funko’nun BTS pops serisinden sonra, geçtiğimiz ay Mattel de Twitter hesabı üzerinden, artık dünya çapında bir fenomen olmuş Güney Kore’li grup BTS ile işbirliği içerisinde olduğunu ilan etmişti;


 “Mattel @bts_bighit & @BigHitEnt dünya çapındaki milyonlara #BTSDollsOfficial ı getiriyor! #BTSxMattel haberleri için bizi takip edin.”

Her dönemin bir veya birden fazla süperstarı olmuştur. Dünya çapında gündeme gelmek isteyen tüm firmalar da bu süperstarlar ile yapacakları sponsorluk, reklam ve işbirlikleri için adeta birbirlerini yerler.

Müzik ve eğlence türüne bakış açımız ne olursa olsun; kabul etmek lazım ki dönemin süperstarları Güney Kore’li bu 7 genç adam. Müziklerini, endüstrilerini ve eğlence anlayışlarını yakından takip eden biri olarak, çağımızın kitle sürükleyen isimlerinden olan grup ile anlaşan Mattel‘i tebrik ediyorum; oldukça başarılı bir atak doğrusu.

Henüz sadece grubun son müzik klibi IDOL da gördüğümüz kıyafetleri Toy Fair 2019 da görücüye çıkaran firma, serideki bebeklerin yepyeni bir Mattel tasarımı olacağını da ayrıca belirtti.

“Oyuncak Fuarı 2019 başladı. Bu kıyafetleri yüzleri olmadan tanıyor musunuz? Yeni BTS bebeklerinin başsız versiyonları, bu yıl daha sonra muhteşem stilleriyle geliyor. Kimin kim olduğunu biliyor musun?”

Mattel‘in Başkan Yardımcısı ve Global Marka Genel Müdür Yardımcısı Sejah Shah Miller‘ın konu ile ilgili açıklamalarını hatırlayalım:

“BTS, yaş, kültür ve dili aşan bir pop-kültür müziği olgusudur ve bu ortaklık sayesinde Mattel, dünyadaki milyonlarca gruba katılım göstermesi için yeni bir yol sunacak. Küresel çekiciliği olan köklü franchise’larla ortaklık kurmak stratejimizin temel taşıdır ve yaratıcı uzmanlığımız göz önüne alındığında, BTS’i kutlayan ürünler yaratmak için çok uygun olduğumuzu düşünüyoruz.”

Yeni Mattel tasarımlarına sahip BTS figürlerini sabırsızlıkla bekleyen, tam manasıyla milyonlar var arkadaşlar. Ne stok kalacak ne bir şey…Hayatınızda görebileceğiniz en inanılmaz, uzun kuyruğa şahit olmaya hazır olun 😀

Ayrıca tekrar belirtmek istiyorum ki doğum günüm yakın…

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -