Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaHABERLERNew York TOY FAIR 2019: Mattel x BTS

New York TOY FAIR 2019: Mattel x BTS

BzztMedia’nın K-Pop tan sorumlu eş başkanı olarak bu haberi sizlerle paylaşmaktan onur duyarım!

BTS-Not Today_Park Jimin

Funko’nun BTS pops serisinden sonra, geçtiğimiz ay Mattel de Twitter hesabı üzerinden, artık dünya çapında bir fenomen olmuş Güney Kore’li grup BTS ile işbirliği içerisinde olduğunu ilan etmişti;


 “Mattel @bts_bighit & @BigHitEnt dünya çapındaki milyonlara #BTSDollsOfficial ı getiriyor! #BTSxMattel haberleri için bizi takip edin.”

Her dönemin bir veya birden fazla süperstarı olmuştur. Dünya çapında gündeme gelmek isteyen tüm firmalar da bu süperstarlar ile yapacakları sponsorluk, reklam ve işbirlikleri için adeta birbirlerini yerler.

Müzik ve eğlence türüne bakış açımız ne olursa olsun; kabul etmek lazım ki dönemin süperstarları Güney Kore’li bu 7 genç adam. Müziklerini, endüstrilerini ve eğlence anlayışlarını yakından takip eden biri olarak, çağımızın kitle sürükleyen isimlerinden olan grup ile anlaşan Mattel‘i tebrik ediyorum; oldukça başarılı bir atak doğrusu.

Henüz sadece grubun son müzik klibi IDOL da gördüğümüz kıyafetleri Toy Fair 2019 da görücüye çıkaran firma, serideki bebeklerin yepyeni bir Mattel tasarımı olacağını da ayrıca belirtti.

“Oyuncak Fuarı 2019 başladı. Bu kıyafetleri yüzleri olmadan tanıyor musunuz? Yeni BTS bebeklerinin başsız versiyonları, bu yıl daha sonra muhteşem stilleriyle geliyor. Kimin kim olduğunu biliyor musun?”

Mattel‘in Başkan Yardımcısı ve Global Marka Genel Müdür Yardımcısı Sejah Shah Miller‘ın konu ile ilgili açıklamalarını hatırlayalım:

“BTS, yaş, kültür ve dili aşan bir pop-kültür müziği olgusudur ve bu ortaklık sayesinde Mattel, dünyadaki milyonlarca gruba katılım göstermesi için yeni bir yol sunacak. Küresel çekiciliği olan köklü franchise’larla ortaklık kurmak stratejimizin temel taşıdır ve yaratıcı uzmanlığımız göz önüne alındığında, BTS’i kutlayan ürünler yaratmak için çok uygun olduğumuzu düşünüyoruz.”

Yeni Mattel tasarımlarına sahip BTS figürlerini sabırsızlıkla bekleyen, tam manasıyla milyonlar var arkadaşlar. Ne stok kalacak ne bir şey…Hayatınızda görebileceğiniz en inanılmaz, uzun kuyruğa şahit olmaya hazır olun 😀

Ayrıca tekrar belirtmek istiyorum ki doğum günüm yakın…

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -