Cuma, Ocak 21, 2022
Ana SayfaHABERLERObi-Wan Kenobi Dizisi İçin Konsept Tasarımları Yayınlandı!

Obi-Wan Kenobi Dizisi İçin Konsept Tasarımları Yayınlandı!

Birçok Star Wars hayranının uzun zamandır beklediği projelerden biri olan Kenobi dizisi hakkında yeni gelişmeler paylaşıldı.

Diziyi, The Mandalorian’dan Deborah Chow tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosunda Skywalker üçlemesinden tanıdığımız Obi-Wan Kenobi’yi Ewan McGregor canlandıracak. McGregor’a, Kumail Nanjiani, Moses Ingram, Sung Kang ve Darth Vader’ı canlandıracak olan Hayden Christensen eşlik ediyor.

 

 

 

 

 

 

Görünüşe göre dizide, ilk önce Jedi Ustasının tüm bu yıllar boyunca neler yaptığını keşfedecek ve Tatooine’deki günlük hayatını gösterceğiz. Konsept tasarımları arasında bir Asi üssünün de yer aldığını göz önünde bulundurursak, Obi-Wan, muhtemelen İmparatorluğun galaksi üzerindeki saltanatını nasıl durdurmayı planladıklarını öğrenmek için müttefiklerini ziyaret edecek gibi görünüyor. Bununla birlikte, tanıdık yüzlerin de görülebilme şansımız var.

Durum ne olursa olsun, Obi-Wan Kenobi’ye ait birçok bilginin 12 Kasım 2021’deki Disney+ Days’da duyurulması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Prime 1 Studio’dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

0
Prime 1 Studio, 1995 yapımı olan Batman Forever filminden Batman Sonar Suit heykelini duyurdu. 1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, 37.5 inç (95...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -