Perşembe, Haziran 30, 2022
Ana SayfaHABERLERObi-Wan Kenobi Dizisi İçin Konsept Tasarımları Yayınlandı!

Obi-Wan Kenobi Dizisi İçin Konsept Tasarımları Yayınlandı!

Birçok Star Wars hayranının uzun zamandır beklediği projelerden biri olan Kenobi dizisi hakkında yeni gelişmeler paylaşıldı.

Diziyi, The Mandalorian’dan Deborah Chow tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosunda Skywalker üçlemesinden tanıdığımız Obi-Wan Kenobi’yi Ewan McGregor canlandıracak. McGregor’a, Kumail Nanjiani, Moses Ingram, Sung Kang ve Darth Vader’ı canlandıracak olan Hayden Christensen eşlik ediyor.

 

 

 

 

 

 

Görünüşe göre dizide, ilk önce Jedi Ustasının tüm bu yıllar boyunca neler yaptığını keşfedecek ve Tatooine’deki günlük hayatını gösterceğiz. Konsept tasarımları arasında bir Asi üssünün de yer aldığını göz önünde bulundurursak, Obi-Wan, muhtemelen İmparatorluğun galaksi üzerindeki saltanatını nasıl durdurmayı planladıklarını öğrenmek için müttefiklerini ziyaret edecek gibi görünüyor. Bununla birlikte, tanıdık yüzlerin de görülebilme şansımız var.

Durum ne olursa olsun, Obi-Wan Kenobi’ye ait birçok bilginin 12 Kasım 2021’deki Disney+ Days’da duyurulması bekleniyor.

BENZER HABERLER

LEGO’dan Rock’n Roll’un Kralı Elvis Presley Portreleri Geliyor!

0
LEGO, bugün yaptığı bir paylaşımlar LEGO Art serisine bir yenisini daha eklediğini duyurdu. Elvis Presley'in portresini duyuran LEGO, toplamda 4 farklı şekilde sergileyebileceğimiz bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -