Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaHABERLERObi-Wan Kenobi Dizisi İçin Konsept Tasarımları Yayınlandı!

Obi-Wan Kenobi Dizisi İçin Konsept Tasarımları Yayınlandı!

Birçok Star Wars hayranının uzun zamandır beklediği projelerden biri olan Kenobi dizisi hakkında yeni gelişmeler paylaşıldı.

Diziyi, The Mandalorian’dan Deborah Chow tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosunda Skywalker üçlemesinden tanıdığımız Obi-Wan Kenobi’yi Ewan McGregor canlandıracak. McGregor’a, Kumail Nanjiani, Moses Ingram, Sung Kang ve Darth Vader’ı canlandıracak olan Hayden Christensen eşlik ediyor.

 

 

 

 

 

 

Görünüşe göre dizide, ilk önce Jedi Ustasının tüm bu yıllar boyunca neler yaptığını keşfedecek ve Tatooine’deki günlük hayatını gösterceğiz. Konsept tasarımları arasında bir Asi üssünün de yer aldığını göz önünde bulundurursak, Obi-Wan, muhtemelen İmparatorluğun galaksi üzerindeki saltanatını nasıl durdurmayı planladıklarını öğrenmek için müttefiklerini ziyaret edecek gibi görünüyor. Bununla birlikte, tanıdık yüzlerin de görülebilme şansımız var.

Durum ne olursa olsun, Obi-Wan Kenobi’ye ait birçok bilginin 12 Kasım 2021’deki Disney+ Days’da duyurulması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -