Perşembe, Aralık 8, 2022
Ana SayfaHABERLERObi-Wan Kenobi Dizisi İçin Konsept Tasarımları Yayınlandı!

Obi-Wan Kenobi Dizisi İçin Konsept Tasarımları Yayınlandı!

Birçok Star Wars hayranının uzun zamandır beklediği projelerden biri olan Kenobi dizisi hakkında yeni gelişmeler paylaşıldı.

Diziyi, The Mandalorian’dan Deborah Chow tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosunda Skywalker üçlemesinden tanıdığımız Obi-Wan Kenobi’yi Ewan McGregor canlandıracak. McGregor’a, Kumail Nanjiani, Moses Ingram, Sung Kang ve Darth Vader’ı canlandıracak olan Hayden Christensen eşlik ediyor.

 

 

 

 

 

 

Görünüşe göre dizide, ilk önce Jedi Ustasının tüm bu yıllar boyunca neler yaptığını keşfedecek ve Tatooine’deki günlük hayatını gösterceğiz. Konsept tasarımları arasında bir Asi üssünün de yer aldığını göz önünde bulundurursak, Obi-Wan, muhtemelen İmparatorluğun galaksi üzerindeki saltanatını nasıl durdurmayı planladıklarını öğrenmek için müttefiklerini ziyaret edecek gibi görünüyor. Bununla birlikte, tanıdık yüzlerin de görülebilme şansımız var.

Durum ne olursa olsun, Obi-Wan Kenobi’ye ait birçok bilginin 12 Kasım 2021’deki Disney+ Days’da duyurulması bekleniyor.

BENZER HABERLER

The Bad Batch’in 2. Sezon 2. Fragmanı ve Posteri Yayınladı!

0
Disney, sonunda The Bad Batch dizisinin yeni bir fragmanını ve posterini paylaştı. Dizinin çıkış tarihi de 4 Ocak olarak açıklandı. Dizinin ilk üç bölümünün...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -