Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜOne:12 Collective: Planet of the Apes (1968)- Dr. Zaius

One:12 Collective: Planet of the Apes (1968)- Dr. Zaius

One:12 Collective, 1968 yapımı Planet of the Apes‘ten Dr. Zaius duyurdu!

En sevdiğin bilimkurgu serilerini say deseniz, ilk onumda kesinlikle yer alır Planet of the Apes. Mezco, filmin kötülerinden birisi olan baskıcı, gerici doktor Zaius figürünü benim gibi seriyi sevenler için koleksiyonlarımıza katmak üzere yola çıkartmış!

16 cm ebatında, 28 farklı artikülasyon noktasına sahip figürün benzerlik, boy işçiliği ve aksesuar kalitesini fazlası ile beğendim. Figürü satın aldığınızda filmde de gördüğünüz ikonik aksesuarlar ile birlikte geliyor. Farklı pozlamalarda kullanabileceğiniz el modellemelerinin yanı sıra; baston, insan bebeği, scroll ve kağıt uçak gibi aksesuarlarda mevcut.

2 farklı kafa modellemesi, kumaş ve kaliteli terziliğe sahip işçiliği ile Dr. Zaius figürünü Ekim-Aralık ayları arasında koleksiyonunuza katabileceksiniz. Fiyat olarak ise 85 dolar belirlenmiş. Şuanda Mezco toyzsitesinden ön-sipariş verebilirsiniz.

One:12 Collective: Planet of the Apes (1968)- Dr. Zaius

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -