Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜROne:12 Collective: Planet of the Apes (1968)- Dr. Zaius

One:12 Collective: Planet of the Apes (1968)- Dr. Zaius

One:12 Collective, 1968 yapımı Planet of the Apes‘ten Dr. Zaius duyurdu!

En sevdiğin bilimkurgu serilerini say deseniz, ilk onumda kesinlikle yer alır Planet of the Apes. Mezco, filmin kötülerinden birisi olan baskıcı, gerici doktor Zaius figürünü benim gibi seriyi sevenler için koleksiyonlarımıza katmak üzere yola çıkartmış!

16 cm ebatında, 28 farklı artikülasyon noktasına sahip figürün benzerlik, boy işçiliği ve aksesuar kalitesini fazlası ile beğendim. Figürü satın aldığınızda filmde de gördüğünüz ikonik aksesuarlar ile birlikte geliyor. Farklı pozlamalarda kullanabileceğiniz el modellemelerinin yanı sıra; baston, insan bebeği, scroll ve kağıt uçak gibi aksesuarlarda mevcut.

2 farklı kafa modellemesi, kumaş ve kaliteli terziliğe sahip işçiliği ile Dr. Zaius figürünü Ekim-Aralık ayları arasında koleksiyonunuza katabileceksiniz. Fiyat olarak ise 85 dolar belirlenmiş. Şuanda Mezco toyzsitesinden ön-sipariş verebilirsiniz.

One:12 Collective: Planet of the Apes (1968)- Dr. Zaius

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -