Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜOne:12 Collective: Planet of the Apes (1968)- Dr. Zaius

One:12 Collective: Planet of the Apes (1968)- Dr. Zaius

One:12 Collective, 1968 yapımı Planet of the Apes‘ten Dr. Zaius duyurdu!

En sevdiğin bilimkurgu serilerini say deseniz, ilk onumda kesinlikle yer alır Planet of the Apes. Mezco, filmin kötülerinden birisi olan baskıcı, gerici doktor Zaius figürünü benim gibi seriyi sevenler için koleksiyonlarımıza katmak üzere yola çıkartmış!

16 cm ebatında, 28 farklı artikülasyon noktasına sahip figürün benzerlik, boy işçiliği ve aksesuar kalitesini fazlası ile beğendim. Figürü satın aldığınızda filmde de gördüğünüz ikonik aksesuarlar ile birlikte geliyor. Farklı pozlamalarda kullanabileceğiniz el modellemelerinin yanı sıra; baston, insan bebeği, scroll ve kağıt uçak gibi aksesuarlarda mevcut.

2 farklı kafa modellemesi, kumaş ve kaliteli terziliğe sahip işçiliği ile Dr. Zaius figürünü Ekim-Aralık ayları arasında koleksiyonunuza katabileceksiniz. Fiyat olarak ise 85 dolar belirlenmiş. Şuanda Mezco toyzsitesinden ön-sipariş verebilirsiniz.

One:12 Collective: Planet of the Apes (1968)- Dr. Zaius

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -