Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana SayfaHABERLEROniri Creations: Robocop 1/4 Ölçek Heykeli Ön-Siparişe Açıldı!

Oniri Creations: Robocop 1/4 Ölçek Heykeli Ön-Siparişe Açıldı!

Oniri Creations uzun zamandır sinsi sinsi takip ettiğim, özellikle Superman ve Flash heykellerini çok beğendiğim ağırlıklı olarak manga ve anime üzerine heykeller üreten Fransız bir marka.

Oniri Creations, ilk Robocop filmi temel alınarak modellediği 1/4 ölçek Robocop heykelini duyurdu ve an itibarı ile de Sideshow üzerinden ön-siparişe açtı.

23,5 inç (59,69 santimetre) ebatındaki heykelin tasarımı ve üretimi son derece şık olmuş. Şahsen 2. filmdeki hafif mavi tondaki renk tonu yerine ilk filmi tercih ediyorum. Bu heykelde de oldukça iyi uygulanmış.

Açıkta kalan alt çene gerçekçi bir görünüm için silikondan yapılmıştır, metalik alanlar ise elle boyanmıştır. Sergilerken kullanmanız için iki farklı kol mevcut aynı zamanda. Oniri Creations’ın Robocop heykeli, 500 adet olarak limitli üretilmiş. 1039 Dolar gibi bir fiyattan satışa çıkan heykel 2022 yılın 4. çeyreğinde koleksiyoncularla buluşacak.

 

 

BENZER HABERLER
The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

0
Hasbro'nun bir sonraki Haslab projesi resmi olarak duyuruldu ve şuanda hasbropulse.com'da  fonlamaya başlandı! Hasbro bildiğiniz üzere bazı projelerini takipçilerinin fonlaması yardımıyla çıkartmaya başladı. Bu projelerin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -