Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHABERLEROniri Creations: Robocop 1/4 Ölçek Heykeli Ön-Siparişe Açıldı!

Oniri Creations: Robocop 1/4 Ölçek Heykeli Ön-Siparişe Açıldı!

Oniri Creations uzun zamandır sinsi sinsi takip ettiğim, özellikle Superman ve Flash heykellerini çok beğendiğim ağırlıklı olarak manga ve anime üzerine heykeller üreten Fransız bir marka.

Oniri Creations, ilk Robocop filmi temel alınarak modellediği 1/4 ölçek Robocop heykelini duyurdu ve an itibarı ile de Sideshow üzerinden ön-siparişe açtı.

23,5 inç (59,69 santimetre) ebatındaki heykelin tasarımı ve üretimi son derece şık olmuş. Şahsen 2. filmdeki hafif mavi tondaki renk tonu yerine ilk filmi tercih ediyorum. Bu heykelde de oldukça iyi uygulanmış.

Açıkta kalan alt çene gerçekçi bir görünüm için silikondan yapılmıştır, metalik alanlar ise elle boyanmıştır. Sergilerken kullanmanız için iki farklı kol mevcut aynı zamanda. Oniri Creations’ın Robocop heykeli, 500 adet olarak limitli üretilmiş. 1039 Dolar gibi bir fiyattan satışa çıkan heykel 2022 yılın 4. çeyreğinde koleksiyoncularla buluşacak.

 

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -