Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaREPLİKAParagon FX Group: Jurassic Park - Cryogenics Canister Replikası!

Paragon FX Group: Jurassic Park – Cryogenics Canister Replikası!

Universal Pictures ve Amblin Entertainment, Jurassic Park‘ın yaklaşan 30. yıldönümünü kutlamak için Paragon FX Group ile iş birliğine giderek filmin en ikonik proplarından birisi olan “Jurassic Park Cryogenics Canister (Cryo-Can)” replikasını duyurdu.

Çocukluğumdan beri dinozorları ve dinozorlarla ilgili her şeyi takip eden birisi olarak koleksiyon anlamında hiç bir girişimimin olmaması şaşırtıyor beni. Özellikle benim gibi Jurassic Park ile büyüyen bir nesil için garip bir durum değil mi? =)

Paragon FX Group, envanterinde üst segment replikalar bulunduran bir marka. Şiddetle tavsiye ederim. Universal Pictures ve Amblin Entertainment, şirkete orijinal propa erişim hakkını tanımış ve böylelikle üretilen replikanın üst kalite olması sağlanmış. Ayrıca replikada metal malzeme kullanılacak ve işlevselliği de bulunacak.

JurassicParkCryocan3a

Filmi hatırlayanlar zaten biliyordur ama bilmeyenler için ufak bir hatırlatalım. Biosyn (John Hammond’ın kurumsal rakibi) tarafından geliştirilen Cryo-Can, Nedry’ye 10 canlı dinozor embriyosunun Jurassic Park’tan el altından çıkarılması ve taşınmasında yardımcı olmak için tasarlanmıştı.

Modifiye edilmiş bir tıraş kremi kutusunun içine gizlenmiş soğutma ünitesi sayesinde embriyoları 36 saat boyunca muhafaza edebilecekti.

399,99$ gibi yüksek bir rakamdan satışa sunulan replika ile ilgili daha fazla bilgi için Paragon FX Group sitesine bakabilirsiniz.

JurassicParkCryocan1a


Darth Vader Star Wars GIF - Darth Vader Star Wars Rule The Galaxy - Discover & Share GIFs

Discord’a Katılmak için:

DISCORD

Fsd’yi Desteklemek İçin:

BYNOGAME
► FSD Dükkan:
Basmatik
Tisho

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Instagram
Facebook
Twitter

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -