Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaHEYKELPCS: Rocky III - Clubber Lang Heykelini Duyurdu!

PCS: Rocky III – Clubber Lang Heykelini Duyurdu!

Öncelikle Rocky filmlerini çok seven birisi olarak ruhu çekilmiş bu şeytan kılıklı James ”Clubber” Lang‘i günahım kadar sevmem (Karakteri canlandıran Mr. T‘yi tenzih ediyorum). Ama gel gelelim Premium Collectibles Studio‘un duyurduğu bu heykel gerçekten çok iyi duruyor.

1/3 ölçekli Clubber heykelinin yüz modellemesi ve pozlaması, serinin diğer heykellerinde olduğu gibi muazzam durmakta. Ayrıca heykel, diğer heykellerdeki gibi çıkartılabilir bir bornoz ve boks ringi temalı bir base ile gelmekte.

Heykelin fiyatı henüz açıklanmamış olsa da Rocky ve Apollo heykellerine bakacak olursak bu heykelin fiyatının 1.100$ – 1.200$ bandında olmasını bekliyorum.

1clubber2

1clubber3

1clubber4


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -