Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERPCS - The Undertaker Summer Slam 1994 Heykeli!

PCS – The Undertaker Summer Slam 1994 Heykeli!

Premium Collectibles Studio tarafından hazırlanan 1/4 ölçekli, 26 inç (yaklaşık 66 cm) yükseklikteki The Undertaker Heykeli, Sideshow ön siparişe çıkarıldı.

Heykelin öyküsü ise oldukça hoş. 1996 Ocak’taki Royal Rumble müsabakalarından sonra sırra kadem basan sevilen güreşçi The Undertaker, Summer Slam’a kadar ortalıklarda gözükmeyip; 1996 Summer Slam’da bir anda gelerek hayranlarını mutlu etmişti.

Ancak The Undertaker’ın menajeri Paul Bearer, bir anda ortaya çıkan güreşçinin aslında bir dublör olduğunu kesinlikle gerçek The Undertaker olmadığını iddia etmişti. Daha sonrasında ise gerçek ve sahte The Undertaker arasında bir maç yapılmış; gerçeğinin sahtesini yenmesi ile sahte The Undertaker bir daha ortalıklarda gözükmemişti.

Bu heykel de gerçek The Undertaker’ın efsanevi bir şekilde sahneye çıkışını ölümsüzleştirmek için tasarlanmış.

Heykele biri şapkalı biri de şapkasız olmak üzere iki farklı baş tasarımı, ve üzerinde The Undertaker logosu bulunan bir stand eşlik ediyor. Heykelin ön sipariş fiyat etiketi ise $650.

 

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -