Perşembe, Aralık 8, 2022
Ana SayfaHABERLERPCS: Venom ve Sideshow Iron Man Mark XLIII Heykelleri!

PCS: Venom ve Sideshow Iron Man Mark XLIII Heykelleri!

PCS – Venom ve Sideshow Collectibles – Iron Man

Sideshow Collectibles üzerinden ön sipariş verebileceğiniz yepyeni iki heykelin görselleri paylaşıldı! PCS Collectibles tarafından tasarlanan Venom ve Sideshow Collectibles tarafından tasarlanan Iron Man Mark XLIII ile ilgili tüm bildiklerimiz haberimizde!

Venom

Öncelikle Venom’u incelediğimizde 1/3 ölçekli, 39 inç (yaklaşık 99 cm) yükseklikte oldukça hoş detaylara sahip heykel, Marvel Strike Force isimli mobil oyundaki versiyonu baz alınarak tasarlanmış. Simbiyot tasarımlı bir taban üzerine oturulan Venom, değiştirilebilir iki farklı baş tasarımı (bir tanesinde ağzı kapalı iken diğerinde açık) ile birlikte geliyor. Detayları ile oldukça göz dolduran heykelin fiyatı ise $1750.

Iron Man Mark XLIII

Iron Man Mark XLIII’a döndüğümüzde ise 20 inçlik (yaklaşık 50 cm) yüksekliğindeki yine oldukça hoş detaylara sahip bir heykel ile karşılaşıyoruz! Avengers: Age of Ultron baz alınarak tasarlanan heykelimizde, Iron Man taş tasarımlı bir taban üzerine oturtulmuş. Renkleri oldukça göz dolduran heykelde ek olarak, gözler, arc reaktörü ve el iticilerin aydınlatmalı olduğunu da belirtelim. Fiyat etiketimiz ise $675.

BENZER HABERLER

The Bad Batch’in 2. Sezon 2. Fragmanı ve Posteri Yayınladı!

0
Disney, sonunda The Bad Batch dizisinin yeni bir fragmanını ve posterini paylaştı. Dizinin çıkış tarihi de 4 Ocak olarak açıklandı. Dizinin ilk üç bölümünün...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -