Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaHABERLERPCS: Venom ve Sideshow Iron Man Mark XLIII Heykelleri!

PCS: Venom ve Sideshow Iron Man Mark XLIII Heykelleri!

PCS – Venom ve Sideshow Collectibles – Iron Man

Sideshow Collectibles üzerinden ön sipariş verebileceğiniz yepyeni iki heykelin görselleri paylaşıldı! PCS Collectibles tarafından tasarlanan Venom ve Sideshow Collectibles tarafından tasarlanan Iron Man Mark XLIII ile ilgili tüm bildiklerimiz haberimizde!

Venom

Öncelikle Venom’u incelediğimizde 1/3 ölçekli, 39 inç (yaklaşık 99 cm) yükseklikte oldukça hoş detaylara sahip heykel, Marvel Strike Force isimli mobil oyundaki versiyonu baz alınarak tasarlanmış. Simbiyot tasarımlı bir taban üzerine oturulan Venom, değiştirilebilir iki farklı baş tasarımı (bir tanesinde ağzı kapalı iken diğerinde açık) ile birlikte geliyor. Detayları ile oldukça göz dolduran heykelin fiyatı ise $1750.

Iron Man Mark XLIII

Iron Man Mark XLIII’a döndüğümüzde ise 20 inçlik (yaklaşık 50 cm) yüksekliğindeki yine oldukça hoş detaylara sahip bir heykel ile karşılaşıyoruz! Avengers: Age of Ultron baz alınarak tasarlanan heykelimizde, Iron Man taş tasarımlı bir taban üzerine oturtulmuş. Renkleri oldukça göz dolduran heykelde ek olarak, gözler, arc reaktörü ve el iticilerin aydınlatmalı olduğunu da belirtelim. Fiyat etiketimiz ise $675.

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -