Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaHABERLERPCS: Venom ve Sideshow Iron Man Mark XLIII Heykelleri!

PCS: Venom ve Sideshow Iron Man Mark XLIII Heykelleri!

PCS – Venom ve Sideshow Collectibles – Iron Man

Sideshow Collectibles üzerinden ön sipariş verebileceğiniz yepyeni iki heykelin görselleri paylaşıldı! PCS Collectibles tarafından tasarlanan Venom ve Sideshow Collectibles tarafından tasarlanan Iron Man Mark XLIII ile ilgili tüm bildiklerimiz haberimizde!

Venom

Öncelikle Venom’u incelediğimizde 1/3 ölçekli, 39 inç (yaklaşık 99 cm) yükseklikte oldukça hoş detaylara sahip heykel, Marvel Strike Force isimli mobil oyundaki versiyonu baz alınarak tasarlanmış. Simbiyot tasarımlı bir taban üzerine oturulan Venom, değiştirilebilir iki farklı baş tasarımı (bir tanesinde ağzı kapalı iken diğerinde açık) ile birlikte geliyor. Detayları ile oldukça göz dolduran heykelin fiyatı ise $1750.

Iron Man Mark XLIII

Iron Man Mark XLIII’a döndüğümüzde ise 20 inçlik (yaklaşık 50 cm) yüksekliğindeki yine oldukça hoş detaylara sahip bir heykel ile karşılaşıyoruz! Avengers: Age of Ultron baz alınarak tasarlanan heykelimizde, Iron Man taş tasarımlı bir taban üzerine oturtulmuş. Renkleri oldukça göz dolduran heykelde ek olarak, gözler, arc reaktörü ve el iticilerin aydınlatmalı olduğunu da belirtelim. Fiyat etiketimiz ise $675.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -