Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaHEYKELPCS'den Teenage Mutant Ninja Turtles - Raphael Heykeli Geliyor!

PCS’den Teenage Mutant Ninja Turtles – Raphael Heykeli Geliyor!

Premium Collectibles Studio, yeni duyurdukları TMNT Legends serisinin ilk heykelini açıkladı. Duyurulan bu heykel, Raphael‘in çizgi romanlardaki görünümünden ilham alınarak hazırlanmış.

1/3 ölçekli Raphael heykeli yaklaşık olarak 21” (53.3cm) uzunluğunda durmakta. Lağım şeklinde tasarlanmış bir diorama base ile gelen heykelin Standart versiyonunun yanı sıra Deluxe versiyonunun da olacağı açıklandı.

Deluxe versiyonda, standart versiyona ek olarak değiştirilebilir sağ el ve ikinci bir kafa modellemesi gelmekte. Ön siparişleri açılan heykelin her iki versiyonun da fiyatı 1.205$ olarak açıklandı. Heykelin çıkış tarihinin ise 2023 Mayıs – Temmuz ayları arasında olması bekleniyor. Heykele Sideshow Collectibles sitesinden ulaşabilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -