Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaHEYKELPCS'den Teenage Mutant Ninja Turtles - Raphael Heykeli Geliyor!

PCS’den Teenage Mutant Ninja Turtles – Raphael Heykeli Geliyor!

Premium Collectibles Studio, yeni duyurdukları TMNT Legends serisinin ilk heykelini açıkladı. Duyurulan bu heykel, Raphael‘in çizgi romanlardaki görünümünden ilham alınarak hazırlanmış.

1/3 ölçekli Raphael heykeli yaklaşık olarak 21” (53.3cm) uzunluğunda durmakta. Lağım şeklinde tasarlanmış bir diorama base ile gelen heykelin Standart versiyonunun yanı sıra Deluxe versiyonunun da olacağı açıklandı.

Deluxe versiyonda, standart versiyona ek olarak değiştirilebilir sağ el ve ikinci bir kafa modellemesi gelmekte. Ön siparişleri açılan heykelin her iki versiyonun da fiyatı 1.205$ olarak açıklandı. Heykelin çıkış tarihinin ise 2023 Mayıs – Temmuz ayları arasında olması bekleniyor. Heykele Sideshow Collectibles sitesinden ulaşabilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -