Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaOYUNLARPokemon GO Oyunu Türkiye'de Erişime Açıldı!

Pokemon GO Oyunu Türkiye’de Erişime Açıldı!

 

Çıktığı dönemde ortalığı kasıp kavuran ve büyük bir ilgi odağı olan Pokemon GO oyunu resmi olarak Türkiye’de yayınlandı. Artık Play Store ve App Store’da indirmeye açık durumda.

Temmuz 2016’da ilk erişime açılan bu oyun maalesef o dönemde ülkemizde yayınlanmadı ama bu oyunun Türkiye’de oynanmasına engel olmadı. O dönemde dışarı çıktığınızda elinde telefonla yürüyerek Pokemon toplayan insanları görmemek elde değildi.

Niantic‘in güncellemeye devam ettiği Pokemon GO, eski popülerliğini ve ilgi odağı olmayı sürdüremese de yeniden başlamak için çok iyi bir durumda. Oyuna gelen son güncellemelerle oyuna Johto ve Hoenn bölgeleri de eklendi. Bu güncellemeyle beraber sadece ilk jenerasyon Pokemonlar’ın dışında bu bölgedeki Pokemonlar da toplanabilir durumda.

Yavaş yavaş yaza yaklaştığımız bu dönemlerde dışarıda vakit geçirmek için güzel bir sebep olabilir.

Pokémon GO


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -