Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜPower Con 2019: Four Horsemen ve Mythic Legions!

Power Con 2019: Four Horsemen ve Mythic Legions!

Power Con 2019 Geliyor!

Önümüzdeki hafta 17-18 Ağustos‘ta California’da gerçekleşecek olan Power-Con2019‘da Four Horsemen Toy Design yeni bir duyuru ile karşımıza çıkıyor.

Eric, Jim & Cornboy, Masters of the Universe & Mythic Legions figür ve prototiplerinin çeşitli versiyonlarını koleksiyonerlere sunuyor. Ek olarak the Four Horsemen, Mythic Legions: Wasteland serisinin en meşhur iki karakterini çıkarmayı planlıyor: Kronnaw ve Purrrplor!

Bu figürler Power-Con’un olduğu hafta sonu “sınırlı sayıda” satışa çıkması planlanıyor. Karakterlerimiz, Kronnaw ve Purrrplor, yalnızca çiftler halinde satışa çıkacak ve her çiftin fiyatı $80(sadece nakit).

Şimdilik elimizdeki bilgiler bu kadar. Power-Con’la alakalı yeni duyurular geldikçe sitemizde güncelleme yapacağız. Takipte kalın!

Power Con 2019: Four Horsemen ve Mythic Legions!
Power Con 2019: Four Horsemen ve Mythic Legions!
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -