Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜPower Con 2019: Four Horsemen ve Mythic Legions!

Power Con 2019: Four Horsemen ve Mythic Legions!

Power Con 2019 Geliyor!

Önümüzdeki hafta 17-18 Ağustos‘ta California’da gerçekleşecek olan Power-Con2019‘da Four Horsemen Toy Design yeni bir duyuru ile karşımıza çıkıyor.

Eric, Jim & Cornboy, Masters of the Universe & Mythic Legions figür ve prototiplerinin çeşitli versiyonlarını koleksiyonerlere sunuyor. Ek olarak the Four Horsemen, Mythic Legions: Wasteland serisinin en meşhur iki karakterini çıkarmayı planlıyor: Kronnaw ve Purrrplor!

Bu figürler Power-Con’un olduğu hafta sonu “sınırlı sayıda” satışa çıkması planlanıyor. Karakterlerimiz, Kronnaw ve Purrrplor, yalnızca çiftler halinde satışa çıkacak ve her çiftin fiyatı $80(sadece nakit).

Şimdilik elimizdeki bilgiler bu kadar. Power-Con’la alakalı yeni duyurular geldikçe sitemizde güncelleme yapacağız. Takipte kalın!

Power Con 2019: Four Horsemen ve Mythic Legions!
Power Con 2019: Four Horsemen ve Mythic Legions!
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -