Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRPower Con 2019: Four Horsemen ve Mythic Legions!

Power Con 2019: Four Horsemen ve Mythic Legions!

Power Con 2019 Geliyor!

Önümüzdeki hafta 17-18 Ağustos‘ta California’da gerçekleşecek olan Power-Con2019‘da Four Horsemen Toy Design yeni bir duyuru ile karşımıza çıkıyor.

Eric, Jim & Cornboy, Masters of the Universe & Mythic Legions figür ve prototiplerinin çeşitli versiyonlarını koleksiyonerlere sunuyor. Ek olarak the Four Horsemen, Mythic Legions: Wasteland serisinin en meşhur iki karakterini çıkarmayı planlıyor: Kronnaw ve Purrrplor!

Bu figürler Power-Con’un olduğu hafta sonu “sınırlı sayıda” satışa çıkması planlanıyor. Karakterlerimiz, Kronnaw ve Purrrplor, yalnızca çiftler halinde satışa çıkacak ve her çiftin fiyatı $80(sadece nakit).

Şimdilik elimizdeki bilgiler bu kadar. Power-Con’la alakalı yeni duyurular geldikçe sitemizde güncelleme yapacağız. Takipte kalın!

Power Con 2019: Four Horsemen ve Mythic Legions!
Power Con 2019: Four Horsemen ve Mythic Legions!

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hasbro: ‘May the 4th’ Star Wars Ürünleri Duyuruldu!

0
Hasbro, 4 Mayıs Star Wars Günü düzenlediği Fan First Tuesday etkinliğinde yeni Star Wars ürünlerini duyurdu. Serilere göre listelenmiş halde aşağıda bulabilirsiniz. Yeni figür...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -