Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaHABERLERPremium Collectibles Studio: 1/3 Ölçekli Rocky Balboa Heykelleri!

Premium Collectibles Studio: 1/3 Ölçekli Rocky Balboa Heykelleri!

Geçtiğimiz günlerde Premium Collectibles Studio 2 tane Rocky Balboa heykeli duyurdu. Rocky Balboa benim en sevdiğim sinema karakterlerinden birisidir ve heykellerde benim en başarılı bulduğum ilk iki filme ait. Aslına bakarsanız iki heykel arasındaki tek fark kıyafetleri. Heykellerin üstlerindeki şeyler çıkarılıp isteğe göre sergilenebiliyor.

Heykeller 1/3 ölçekli olup 26 inç (yaklaşık 66 cm) uzunluğunda. Her bir heykelin fiyatı $1,099.99 olup eğer ikili satılan ”ITALIAN STALLION” (İtalyan Aygırı) setini alırsanız da fiyatın $2,099.99 olacağı açıklandı. Heykellerin 2021 yılın Ekim ve Aralık ayları arasında piyasalarda yerini alacağı planlanıyor. Heykeller 10 Aralık 2020 tarihinden itibaren Sideshow resmi sayfasında ön-siparişte olacak.

Rocky Balboa 1:3 Heykeli
– Fiyatı: $1,099.99
– Heykelin Ölçüleri: 26” uzunluk 13”x13” genişlik
– Aksesuarları: İlk fimden hatırlayacağımız gerçek kumaştan kırmızı, arkasında et markasının reklamı olan boksör bornozu, sarı kuşak, beyaz havlu, beyaz üzerine kırmızı çizgili şort ve bot. (Şort, bot ve eldivenler çıkartılamıyor.) Ve son olarak boks ringi tasarımlı base.

 

Rocky II – Rocky Balboa 1/3 Heykeli
– Fiyatı: $1,099.99
– Heykelin Ölçüleri: 26” uzunluk 13”x13” genişlik
– Aksesuarlar: İkinci filmden bildiğimiz, ilk filme kıyasla daha kaliteli olan gerçek kumaştan altın sarısı, arkasında Italian Stallion yazan boksör bornozu ; siyah kuşak, beyaz havlu, siyah üzerine sarı çizgili şort ve botlar. Son olarak boks ringi tasarımlı base.

BENZER HABERLER

Hot Toys: Hong Kong’da The Flash Filmi İçin Sergi Açıyor!

0
Bu yaz Hot Toys, Warner Bros. yapımlarından esinlenerek 100. yıl dönemini kutlamak için bir dizi etkinlik düzenliyor. Öncelikle DC'nin The Flash filmini konu alan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -