Perşembe, Aralık 8, 2022
Ana SayfaHEYKELPremium Collectibles Studio: Rocky 4 - Ivan Drago Heykeli!

Premium Collectibles Studio: Rocky 4 – Ivan Drago Heykeli!

Birçoğumuz Rocky serisine hayranızdır diye tahmin ediyorum. Şahsen ben öyleyim. 1976 yılında çıkış yapan ilk film ile birlikte Rocky, sinema dünyasına giriş yaptı. Rocky ile tanışmamızın ardından serideki diğer karakterler de unutulmaz karakterlerin arasına girdi. Şüphesiz, bu karakterlerden biri de, serinin 4. filmi olan Rocky 4 (1985) filminde karşımıza çıkan Ivan Drago oldu. Dolph Lundgren‘in canlandırdığı Ivan Drago, Rocky’e, Rusya’da unutulmaz bir maç yaşatarak akıllara kazındı.

Birçok firma tarafından Rocky serisine ait figürler yapıldı. Premium Collectibles Studio da bu firmalar arasında. Geçtiğimiz yıllarda iki versiyonu olan bir Rocky heykeli duyurmuşlardı. Şimdi ise Rocky heykeline ek olarak 1/3 ölçekli Ivan Drago heykelini duyurdular.

28″ (yaklaşık 71cm) boyutundaki Ivan Drago heykeli, PCS’nin daha önce çıkarttığı Rocky heykelinde olduğu gibi iki farklı versiyona sahip.

İlk versiyonda kırmızı üstüne sarı çizgili bir takım giyinirken, ikinci versiyon olan Siberian Bull‘da (Sırp Boğası) ise sarı üstüne kırmızı bir takım giyinmekte.

Heykelin fiyatı 1.149,99$ iken iki versiyonu da içeren setin fiyatı ise 2.299,99$ şeklinde açıklandı. Ayrıca heykelin 2023 Ocak-Mart aylarında çıkış yapması bekleniyor.

BENZER HABERLER

The Bad Batch’in 2. Sezon 2. Fragmanı ve Posteri Yayınladı!

0
Disney, sonunda The Bad Batch dizisinin yeni bir fragmanını ve posterini paylaştı. Dizinin çıkış tarihi de 4 Ocak olarak açıklandı. Dizinin ilk üç bölümünün...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -