Perşembe, Haziran 30, 2022
Ana SayfaHEYKELPremium Collectibles Studio: Rocky 4 - Ivan Drago Heykeli!

Premium Collectibles Studio: Rocky 4 – Ivan Drago Heykeli!

Birçoğumuz Rocky serisine hayranızdır diye tahmin ediyorum. Şahsen ben öyleyim. 1976 yılında çıkış yapan ilk film ile birlikte Rocky, sinema dünyasına giriş yaptı. Rocky ile tanışmamızın ardından serideki diğer karakterler de unutulmaz karakterlerin arasına girdi. Şüphesiz, bu karakterlerden biri de, serinin 4. filmi olan Rocky 4 (1985) filminde karşımıza çıkan Ivan Drago oldu. Dolph Lundgren‘in canlandırdığı Ivan Drago, Rocky’e, Rusya’da unutulmaz bir maç yaşatarak akıllara kazındı.

Birçok firma tarafından Rocky serisine ait figürler yapıldı. Premium Collectibles Studio da bu firmalar arasında. Geçtiğimiz yıllarda iki versiyonu olan bir Rocky heykeli duyurmuşlardı. Şimdi ise Rocky heykeline ek olarak 1/3 ölçekli Ivan Drago heykelini duyurdular.

28″ (yaklaşık 71cm) boyutundaki Ivan Drago heykeli, PCS’nin daha önce çıkarttığı Rocky heykelinde olduğu gibi iki farklı versiyona sahip.

İlk versiyonda kırmızı üstüne sarı çizgili bir takım giyinirken, ikinci versiyon olan Siberian Bull‘da (Sırp Boğası) ise sarı üstüne kırmızı bir takım giyinmekte.

Heykelin fiyatı 1.149,99$ iken iki versiyonu da içeren setin fiyatı ise 2.299,99$ şeklinde açıklandı. Ayrıca heykelin 2023 Ocak-Mart aylarında çıkış yapması bekleniyor.

BENZER HABERLER

LEGO’dan Rock’n Roll’un Kralı Elvis Presley Portreleri Geliyor!

0
LEGO, bugün yaptığı bir paylaşımlar LEGO Art serisine bir yenisini daha eklediğini duyurdu. Elvis Presley'in portresini duyuran LEGO, toplamda 4 farklı şekilde sergileyebileceğimiz bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -