Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaHABERLERPremium Collectibles Studio'dan Apollo Creed Heykelleri Geliyor!

Premium Collectibles Studio’dan Apollo Creed Heykelleri Geliyor!

Premium Collectibles Studio, Rocky filmi karakteri Apollo, Creed heykellerini duyurdu. Rocky 2 ve Rocky 4 filmlerindeki hali ile karşımıza çıkacak heykeller için Sideshow Collectibles‘ta ön sipariş açıldı.

Rocky 2 ve Rocky 4 versiyonu heykellerin tek ön sipariş fiyatı 1205$. Apollo Creed: Master of Disaster koleksiyonunun ön sipariş fiyatı ise 2305$. Heykellerin Mayıs – Temmuz 2023 aylarında kargolanması hedefleniyor.

Rocky II 1/3 Versiyonu

Rocky II – Apollo Creed 1/3 Scale Statue

Heykelin Rocky 2 versiyonu 23″ (66 cm) boyunda olacak. Bu versiyonda heykelle birlikte kırmızı şort, kırmızı eldiven, giyilebilir boks elbisesi ve elbise için bir askı standı olacak. Heykelin işçiliği oldukça iyi.

Özellikle yüz işçiliği ile karakteri canlandıran Carl Weathers‘a benzerliği tartışılmaz bir gerçek. Heykelin base kısmı ise bir ring şeklinde ve üzerinde bir adet yıldız şekli var. Heykeli sipariş vermek için buradan siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Rocky II – Apollo Creed 1/3 Scale Statue - 2

Rocky II – Apollo Creed 1/3 Scale Statue - 3

Rocky IV 1/3 Versiyonu

Rocky IV – Apollo Creed 1/3 Scale Statue

Rocky 4 versiyonu ise 29″(74cm) boyunda. Eski ağır sıklet şampiyonu Creed, bu versiyonda Sovyet boksör Ivan Drago ile karışılacağı için vatansever ve gülümseyen bir tavır sergiliyor. Aynı sebeple giyimde de farklılıklar var. Amerikan bayrağı desenli şort, Amerikan bayrağı desenli boks elbisesi, silindir şapka, beyaz eldiveni, çorapları ve botları olacak. Elbisenin kollarında altın saçaklar bulunuyor. Ayrıca pozlama yapılabilmesi için elbiseye tel de dikilmiş olacak. Heykelin base kısmında ise yine Amerikan bayrağından esinlenilerek yıldızların bulunduğu mavi bir ring tasarlanmış. Heykeli sipariş vermek için buradan siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Rocky IV – Apollo Creed 1/3 Scale Statue - 2

Apollo Creed: Master of Disaster

Apollo Creed: Master of Disaster

Tek tek alınabilen heykellerin yanı sıra iki heykeli de içeren Master of Disaster koleksiyonu da ön siparişe açıldı. “Master of DisasterApollo Creed karakterinin lakaplarından biriydi. Bu versiyonda heykellerin farklı bir eklentileri vb. bulunmuyor. Her iki heykele de sahip olmak isteyenler için hazırlanan bu versiyonda, koleksiyonerlere 105$‘lık bir indirim uygulanmış oluyor. Koleksiyonu sipariş vermek için buradan siteyi ziyaret edebilirsiniz.

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -