Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaHEYKELPremium Collectibles Studio'dan Ghost Face Heykeli Geliyor!

Premium Collectibles Studio’dan Ghost Face Heykeli Geliyor!

Premium Collectibles Studio, geçtiğimiz günlerde 1/3 ölçekli Ghost Face heykelini duyurdu. Heykel, 29,5″(74.93 cm) uzunluğa, 16″(40,64 cm) genişliğe ve 13″(33,02 cm) derinliğe sahip.

Heykelin pelerini, kapüşonu ve eldivenleri özel olarak kumaştan dikilmiş durumda. Ayrıca karakterin üstünde durduğu kırık cam tabanının perdeleri poz verebilmek için telli kumaştan yapılmış.

Normal ve Sideshow Exclusive olmak üzere iki versiyonu bulunan heykelin Sideshow versiyonunda bir adet değiştirilebilir kanlı bıçak ve kanlı maske bulunuyor. İki versiyonun da fiyatı 1.350,00$ olarak açıklandı. Heykelin 2023 Mart – Mayıs ayları arasında gönderilmesi bekleniyor.

(Haberi yazdığı için Ali Sever‘e teşekkür ederiz.)

1hayaletyüz1

1hayaletyüz2


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -